Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Zadig & voltaire - Säljer min zadig & voltaire väska då den inte kommer till användning längre. Den är använd ett antal gånger, men den är i ny skick! Nypris är 3500. Dustbag och påse medföljer!
ZADIG & VOLTAIRE - VÄSKA FRÅN ZADIG, använd fåtal gånger så nyskick
Zadig & Voltaire väska - Säljer denna Zadig & Voltaire väska. Skickas med dustbagen.  Köpt på Boozt, finns orderbekräftelse som bevis på dens äktenhet.  Nypriset är 4000, kan köpas direkt för 1450. Priset kan diskuteras. Den är i fint skick men lite missfärgning på några pärlor💕
Zadig & Voltaire väska  - Säljer nu min fina Zadig & Voltaire väska då den inte kommer till användning längre💘Nypris ca 4000kr🌟 Väskan har inga skador, men täcken på användning finns!
Zadig & voltaire plånbok - Zadig & voltaire plånbok, aldrig använd så den är som ny!💕  Ny pris: 1150kr. Mitt pris: 700kr (Pris kan diskuteras)
Zadig & Voltaire Väska - Säljer min skit snygga och populära Zadig & Voltaire Rock Nano väska! Den är perfekt storlek och man får precis plats med en telefon + annat. Den är svart med krokodil mönster och har 3 fack.
Zadig & Voltaire väska - Säljer min unika Zadig & Voltaire väska. Är i använt skick men fortfarande fin.
Zadig & Voltaire - Säljer nu min Zadig väska.  Inköpt i april 2023. Den är i gott skick.   Äkthetsbevis och dustbag finns 🤍nypris: 3265. 🤍  Köparen står för frakten 🩷 Både långt och kort band tillkommer!
Zadig & Voltaire
Zadig & Voltaire  - 89 Zadig & Voltaire  - 90

Zadig & Voltaire

Storlek: STANDARD
Kategori: Väskor

1200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jag säljer min fina fina Zadig väska som jag köpte för ca ett årsedan! Den är i ett väldigt fint skick inga slitningar eller missfärgningar osv man ser knappt den är andvänd. Jag köpte den på NK i Stockholm för 4500 kr och säljer därför för 1200 kr. Dustbagen skickas givetvis med och dom 2 medföljande banden. Ca 100 kr frakt! först i kvarn gäller ❤️❤️ Jag kan mötas upp i Göteborg nästan när som helst eller skicka på posten! Hör av er för mer info och bilder! ❣️❣️

Julia
Julia
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Vinröd clutchväska från Raffinato - Säljer en vinröd clutchväska från Raffinato i mjuk skinnimitation. I storlek medium. Säljer eftersom den inte kommer till användning🥰🙌Skriv för fler bilder!
Svart flätad axelväska i skinn - Fin svart flätad väska, har tyvärr inte banden till den. Som ny!
Kurt geiger väska  - Supeeersnyyyyggg väska från Kurt geiger, passar till så många färger och outfits, och är så rymlig💕 Bästa väskan verkligen!!!
Clutch från becksöndergaard💕 - Jätte fin clutch från becksöndergaard. I princip ny. Använd ett fåtal gånger men gick tyvärr sönder (se bilden). Går säkert att fixa med superlim❤️
mönstrad axelväska - Mer info vid diskussion❤️helt ny
By Malene Birger väska - Stilren väska från Malene Birger i modellen Abigail, smala axelband, insidan är rymlig och har en matchande innerficka. I fint skick 🩷
Lila handväska med volanger - Säljer en lila handväska med snygga volangdetaljer och flätade handtag i matchande färg. Väskan har dragkedja upptill och ett rymligt fack inuti. Materialet är mjukt skinnliknande syntet och detaljer i silver. Perfekt storlek för det viktigaste. Lite av färgen har lossnat runt väskan, samt ena handtaget sitter lite löst (kolla bild)!
Beige/Taupe handväska  - Använd fåtal gånger. Axelband medföljer, se bild. Köpt i en butik i Nice.