Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Zadig & Voltaire väska  - Säljer nu min fina Zadig & Voltaire väska då den inte kommer till användning längre💘Nypris ca 4000kr🌟 Väskan har inga skador, men täcken på användning finns!
  Zadig & Voltaire väska - Säljer min söta Zadig & Voiltaire väska som endast är använd 1 gång på alla hjärtans dag förra året ❤️den är i den mindre modellen alltså inte i den ” normala” , båda banden och dustbag finns såklart🥰pris är diskuterbart!
Zadig & voltaire väska - En Zadig väska som är äkta, den har blivit lite missfärgad men inget man tänker på😍😍 denna är den större modellen. Pris går att diskuteras
Zadig & Voltaire väska  - Jättefin väska, inga defekter utan väldig fin i skick🩷dustbag osv följer med!
Zadig & Voltaire Väska - Säljer min skit snygga och populära Zadig & Voltaire Rock Nano väska! Den är perfekt storlek och man får precis plats med en telefon + annat. Den är svart med krokodil mönster och har 3 fack.
Zadig & Voltaire BOXY väska - Säljer min Zadig & Voltaire väska då den inte kommer till så mycket användning!❤️Haft den sedan 2021 men är i bra skick!💞Färgen på kedjan längst in och lite på dragkedjan har försvunnit, men inget man märker så mycket! Orginalpris: ca 2400kr. Går att diskutera pris!
Zadig & Voltaire väska - Jättefin väska i den lilla modellen! I väldigt fint skick🤍
Zadig & Voltaire väska  - Säljer min Zadig väska har ej kvitto men den är äkta. Den har ett litet ”hål” vid inner facket men inget som märks av. Skriv om frågor !
Embla Dahl
Embla Dahl
Zadig & Voltaire Väska
Zadig & Voltaire Väska  - 89 Zadig & Voltaire Väska  - 90 Zadig & Voltaire Väska  - 91

Zadig & Voltaire Väska

Storlek: .
Kategori: Väskor

3000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min jättefina Zadig väska med stjärnor inristade eftersom det aldrig kommer till användning, Köpt för fullpris och finns inte att köpa någonstans längre tror jag. Den är nästan helt oanvänd och köpt för 4200kr tror jag. Priset kan diskuteras💖

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Becksondergaard - Jättefin väska från beck söndergaard. Tryck på köp nu 🫶🏽
Balenciaga svart handväska med guldknappar - Balenciaga city bag. Super fint skick för att vara vintage. Lite slitningar på kanterna men i övrigt jätte fin. Har inte kvitto eller dustbag dessvärre!💞💞💞 hör av er för frågor🫶🏼 finns på vestiare oxå där äkthets kontroller görs!
Louisvitton väska  - Louis vitton speedy nano väska🤍🤍🤍 Intressekoll, är inte säker om jag vill sälja så kom med bud🥰🥰
Rosa clutch - Jättefin rosa clutch från fyndiq. Använd fåtal gånger därav bra skick. Nypris 265kr.
Ljusrosa quiltad handväska från Miu Miu - Supersöt ljusrosa handväska från Miu Miu med quiltad design och guldfärgade detaljer. Väskan har ett stilrent format, dubbla handtag och en snygg dragkedja upptill. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer med en feminin touch.
Väska från by malene Birger  - Sueprfin väska från by malene Birger i modellen GRETAH❤️ se mått sista bilden
Prickig handväska från Zara - Snygg handväska från Zara i vit mocka med svarta prickar. Väskan har två handtag, avtagbar axelrem och dragkedja upptill. Insidan är svart med en innerficka med dragkedja. Perfekt storlek för det viktigaste och sticker ut med sitt coola prickiga mönster. Aldrig använd och köpt för 999kr.
Svart kuvertväska med mönster - Snygg svart kuvertväska med diskret rutigt mönster och guldfärgad dragkedja. Väskan är tillverkad i skinnimitation och har en beige insida. Perfekt storlek för mobilen, plånboken och småsaker. Enkel och stilren design som passar till många outfits. Från By malene birger, band tillkommer inte , Fint skick på utsidan lite smutsig på insidan  band ingår ej