Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
 tygväska - Använt mycket. Perfekt för alla som älskar klassiska serier och vill ha en unik accessoar.
TYGVÄSKA - Remake tygväska av rosa rutigt återanvänt tyg med en vit baksida💚Skriv om intresse samt frågor finns!
Två tygväskor med hästmotiv - Säljer två tygväskor: en rosa shoppingväska med enhörning och texten 'Magic begins here', samt en beige shoppingväska med tryck från Min Häst och rosa cirkel. Perfekta för skolan eller stan, båda med långa handtag och lekfull design. Kan finnas ngn fläck på den rosa
tygväska  - fin tygväska
Tygväska  - Intressekoll på egenmålad tygväska!💋
Rosa Juicy Couture tygväska - Rosa Juicy Couture tygväska💕lite smutsig under men inget som märks jättemycket💕
 tygväska  - Säljer en cool vit tygväska med tryck från Tim Burton's Corpse Bride. 🩷 den ser likadan ut på båda sidorna
Tygväska
Tygväska - 89

Tygväska

Storlek: M
Kategori: Väskor
Färg: Rosa

15 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Tyg väska med motiv köpt i Paris 💕

Vendela
Vendela
(43)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Michael kors väska för damer - Felfri och ren väska
Louis Vuitton Monogram handväska - Säljer min Louis Vuitton väska som är min fasters gamla, som jag fått i 18 årspresent. Hon berättar att det är en äkta men att kvittot är i hennes gamla mail. Just därför kan jag inte med 100% säkerhet säga att det är en äkta men serienummer, stämplar, monogrammet och sömmar stämmer perfekt. Just därför jag inte säljer den för så högt pris.
Svart handväska från Chloé med gulddetaljer -  Köptes från Vinted för över 10 tusen kr har haft den i 1 år nu den är som nästan helt ny
Svart axelväska från Kurt Geiger - Säljer en snygg svart axelväska från Kurt Geiger med grovvävt tyg i mörka toner och inslag av rött och blått och glitter.Väskan är använd och har tappat ett öga på örnen och har tyvärr ett hål i ena innefacket men fortfarande väldigt fin.
Svart flätad axelväska i skinn - Fin svart flätad väska, har tyvärr inte banden till den. Som ny!
Lila handväska med volanger - Säljer en lila handväska med snygga volangdetaljer och flätade handtag i matchande färg. Väskan har dragkedja upptill och ett rymligt fack inuti. Materialet är mjukt skinnliknande syntet och detaljer i silver. Perfekt storlek för det viktigaste. Lite av färgen har lossnat runt väskan, samt ena handtaget sitter lite löst (kolla bild)!
Vinröd clutchväska från Raffinato - Säljer en vinröd clutchväska från Raffinato i mjuk skinnimitation. I storlek medium. Säljer eftersom den inte kommer till användning🥰🙌Skriv för fler bilder!
GG korthållare  - Helt ny och oanvänd. Låda medföljer