Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Valentino bag  - Never worn, brand new. Comes with the dust bag. 100% leather
VALENTINO CAMERA BAG BEIGE/ROSA 🩷 - Säljer denna då jag tyvärr inte använder den längre! Den är i relativt bra skick men är lite smutsig inuti och har tappat färg på en nit. Har tyvärr inte kvitto men har dustbag och den är garanterat äkta 💕 hör av dig för fler frågor eller bilder
Valentino Garavani Rockstud Spike shoulder bag - Säljer min Valentino väska. Fint skick & äkthetsbevis ingår. 💗💗
Tote bag - Helt ny reebok tote bag
 TELFAR BAG  - Min älskade telfar väska slutsåld & limited edition.  Återsäljs för runt 5000kr
Crossbody bag  - Jättesöt crossbody väska från mango.  Den är i fint skick, endast en liten fläck på insidan (se bild)
Gucci bag  - Äkta Gucci väska köpt i Dubai. Ordpris 21k  Kan skicka bilder
Valentino camera bag
Valentino camera bag - 89 Valentino camera bag - 90 Valentino camera bag - 91

Valentino camera bag

Storlek: Onesize
Kategori: Väskor
Färg: Beige

5000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Intressekoll på min älskade valentino camera bag! kan tänka mig byta också❤️ rosa/beige färg🙌🏻 väskan är i bra skick förutom en repa fram på väskan och vid dragkedjan har färgen försvunnit lite och sen lite på baksidan men absolut inget jag självtänker på🥰

Frances.v
Frances.v
(13)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Beige och svart handväska - Snygg handväska  i beige canvas med svarta detaljer och handtag i skinn. Väskan har guldfärgade metalldetaljer och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och har ett stilrent, klassiskt utseende med rund form.
Svart flätad handväska i skinn FRI FRAKT - Säljer en svart handväska med snygg flätad design och metallspänne upptill. Väskan är gjord i skinn och har ett rymligt fack som passar perfekt för smink och småsaker. Stilren och enkel att matcha med olika outfits.
Brun/vinröd flätad axelväska från Carin Wester - Säljer en brun/vinröd axelväska från Carin Wester i flätad design. Väskan har justerbar axelrem med knutdetaljer och är gjord i mjukt skinn. Perfekt storlek. Nästan aldrig använd!
Grå handväska  - Säljer en ljusgrå handväska med silvriga detaljer och dragkedja. Med väskan tillkommer även ett långt band som syns lite på sista bilden. Skriv för bättre bilder, frågor eller mått!
Brun axelväska från YSL - Säljer en snygg brun axelväska från Saint Laurent i mjuk mocka med guldigt YSL-emblem framtill. Väskan har breda axelband och ett rymligt fack med innerficka och dragkedja. Perfekt för dig som gillar stilrena och lyxiga accessoarer.
Silvrig handväska med detaljer - Silvrig handväska till orginalpris från Fashion med guldfärgade metalldetaljer och flera dragkedjor. Rymmer precis en MacBook.
Grå Go y datorfodral - Säljer en stilren grå datorfodral med det klassiska grafiska mönstret över hela väskan. Väskan har en smidig dragkedja upptill och är perfekt för att hålla ordning på dina viktigaste grejer. Ikonisk design som sticker ut. Säljer till bra pris. Vid snabb affär kan pris diskuteras. Snabb frakt!!!
Svart rutig kuvertväska från By Malene Birger - Snygg svart kuvertväska med rutigt mönster från By Malene Birger. Perfekt storlek för det viktigaste och stilren design som passar till många outfits. Använd typ 3 gånger så nästintill ny. Kommer med en totebag!