Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Valentino väska - Säljer min favvo röda valentinoväska då den inte kommer till användning längre. Saknar tyvärr kvitto och äkthetsintyg då den köptes på NK för ca 4 år sedan. Är i bra skick och har inga skador💕💕
Valentino väska  - Snygg röd  Valentino glam lock väska med guldfärgade nitar och kedja. Väskan har en elegant design med en dragkedja inuti och en dekorativ låsdetalj på framsidan. Säljer då den inte kommer till användning, kan även tänka mig att byta mot en ysl väska💕
Valentino väska - Säljer nu min fina röda valentino väska💓 Den är använd en sommar så i fint skick! Storlek: liten  Hör av dig vid eventuella frågor💓💓
Valentino väska - Röd jättefin. En defekt, sen liten repa. Kedja tillkommer!
Valentino väska - Säljer min valentino väska som bara legat hemma utan att användas💕
Valentino väska - En helt oanvänd röd valentino väska!❤️
Valentino väska  - Så cool valentino väska som jag säljer för ett så bra pris! ÄVEN ÖPPEN FÖR BYTEN!!🤗🤗! Lite detektera som man kan se på bilderna då den spruckit längst upp, men annars så bra skick!
Valentino liknande väska - super snygg röd valentino liknande väska med guld detaljer och nitar! Använd fåtal gånger men inga skador har gjorts!
Märta.Bianca
Märta.Bianca
Valentino väska
Valentino väska  - 89 Valentino väska  - 90

Valentino väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Valentino
Färg: Röd

380 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna Väska då den inte kommer till användning och har använts få tal gånger ❤️skriv om fler bilder. Original pris: 1025

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Becksöndergaard clutch  - Mycket fint skick
Populär Zara väska  - Snygg grå handväska med rundad form och silverfärgade paljetter över hela väskan. Väskan har två handtag, justerbar axelrem och dekorativa spännen framtill. Stängs med dragkedja och är tillverkad i ett mjukt syntetmaterial.
Svart flätad axelväska i skinn - Snygg svart axelväska med flätad design och justerbar rem. Väskan är tillverkad i mjukt skinn och har en praktisk öppning med dragsko. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en trendig touch till din outfit.
Gina Tricot flätad handväska, svart - Stilren flätad svart handväska  med rundad form och kort handtag. Väskan har dragkedja upptill och mäter ca 24x21 cm. Perfekt accessoar för dig som gillar en trendig och clean look. Det tvinnade handtaget ger en unik designelement till denna konstläderväska från Gina Tricot.
Dumplingbag från Bow19 - Snygg svart dumplingväsla från Bow19 med mjukt skinnliknande material och coolt rynkad design. I ny skick, nypris 600kr
Rosa väska från japan  - Rosa väska som e jätte gullig, ganska använd men fortfarande i bra skick! Den har peelat pytte lite på kanten:)
Svart handväska med dragkedja - Snygg svart handväska i skinn med två rejäla handtag och dekorativa sömmar på sidorna. Väskan har flera fack med dragkedja både på utsidan och insidan, perfekt för att hålla ordning på dina grejer. Stilren och praktisk design som passar till det mesta.
Chloe Paddington  väska - Snygg handväska från Pauls Boutique med marinblå detaljer och guldfärgade metalldelar. Väskan är vit med nautiskt mönster av ankare, hjul och hjärtan i blått och rött. Dekorativt hängande rep och lås framtill. Perfekt för dig som letar efter en chloe Paddington liknade väska