Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
H&M väska❤️ - En jätte fin h&m väska har typ aldrig fått användning av den❤️
stooor väska❤️ - stooor väska i fint skick från chartmant❤️Betalning via swish eller klp nu❤️
Väska❤️ - Säljer en svart väska som är köpt second hand❤️
Söt väska❤️ - Jätte fin ifrån hm men använder aldrig❤️
Noella väska❤️ - Hej säljer denna slut snygga noella väska perfekt till sommaren!, använd cirka 2-3 gånger helt i ny skick, köpt för 799kr säljer för 499kr❤️kontakta på dm för fler bilder osv❤️
INTRESSEKOLL zadig väska ❤️ - Intressekoll på min fina zadig väska!! ❤️ köpt sommar 2022.  Har små defekter, men knappast märkbara. Skriv privat för mer bilder och för bud 🥰 köpt för 5000kr. ÄKTA!!!!!
Jätte fin Zadig Voltaire väska svart ❤️❤️ - Jätte fin ny och inte andvänd
Väska ❤️
Väska ❤️ - 89 Väska ❤️ - 90 Väska ❤️ - 91

Väska ❤️

Storlek: Liten
Kategori: Väskor
Färg: Svart

30 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fin väska från ett märke som heter Mick Gwend, vet inte vad det är för något❤️ Den har kort band så man bär den i händerna! Den har flera fack inne i sig och ett fack utanpå! Den är i bra skick och väldigt fin❤️Väskor i samma märke säljs för runt 500!❤️

Minna
Minna
(3)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Beige och svart handväska - Snygg handväska  i beige canvas med svarta detaljer och handtag i skinn. Väskan har guldfärgade metalldetaljer och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och har ett stilrent, klassiskt utseende med rund form.
Brun/vinröd flätad axelväska från Carin Wester - Säljer en brun/vinröd axelväska från Carin Wester i flätad design. Väskan har justerbar axelrem med knutdetaljer och är gjord i mjukt skinn. Perfekt storlek. Nästan aldrig använd!
Svart flätad handväska i skinn FRI FRAKT - Säljer en svart handväska med snygg flätad design och metallspänne upptill. Väskan är gjord i skinn och har ett rymligt fack som passar perfekt för smink och småsaker. Stilren och enkel att matcha med olika outfits.
Grå handväska  - Säljer en ljusgrå handväska med silvriga detaljer och dragkedja. Med väskan tillkommer även ett långt band som syns lite på sista bilden. Skriv för bättre bilder, frågor eller mått!
Silvrig handväska med detaljer - Silvrig handväska till orginalpris från Fashion med guldfärgade metalldetaljer och flera dragkedjor. Rymmer precis en MacBook.
Grå Go y datorfodral - Säljer en stilren grå datorfodral med det klassiska grafiska mönstret över hela väskan. Väskan har en smidig dragkedja upptill och är perfekt för att hålla ordning på dina viktigaste grejer. Ikonisk design som sticker ut. Säljer till bra pris. Vid snabb affär kan pris diskuteras. Snabb frakt!!!
Mörkgrå handväska Marc Jacobs - Säljer en snygg mörkbrun handväska från Marc by Marc Jacobs med guldfärgade metalldetaljer. Den är i jättebra skick, inga defekter alls! 🩷🩷
Korallrosa ATP Atelier handväska - Säljer en snygg korallrosa handväska från ATP Atelier med unik scrunchie-handtag och avtagbar axelrem. Väskan är tillverkad i slätt skinn och har guldfärgade metalldetaljer. Designen är stilren med en asymmetrisk lock och kompakt form, perfekt för att lyfta din look.