Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Brun axelväska med monogram - Snygg brun axelväska med klassiskt monogrammönster i brunt. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, kedja och justerbar rem som går av i läder med röda och beige inslag. Dustbag och (skadad) låda tillkommer. Helt ny Boxfresh!🧡
axelväska monogram brun - Säljer en snygg axelväska i klassiskt brunt monogrammönster med guldfärgad kedja. Väskan har en elegant kuvertformad design och är tillverkad i slitstarkt skinn. Perfekt för dig som vill ha en ikonisk accessoar med lyxig känsla och cool vibe.
Brun Monogram axelväska - Säljer axelväska i brunt monogrammönster med guldiga detaljer. Väskan har bred svart axelrem, flera fack med dragkedja och en matchande rund liten coin purse.  i slitstarkt skinn.
Brun axelväska med monogram - Snygg brun axelväska med ett elegant monogrammönster och en stor guldfärgad M-detalj på framsidan. Väskan har en justerbar axelrem och stängs med en magnetisk knapp. Perfekt för att ge en stilfull touch till din outfit.
Brun axelväska med monogram - Säljer nu min bruna axelväska med monogrammönster och axelrem. Väskan har flera fack med dragkedja och detaljer i ljusare färg.
Brun monogram axelväska från Louis Vuitton - Intressekoll på min älskade lv pochette med det klassiska monogrammönstret. Väskan har en dragkedja upptill och en justerbar axelrem i läder.  Verkligen så snygg och passar till allt!! Har reparerat en skada hos skomakare också så den är i bra skick!
 axelväska monogram brun - Säljer en snygg axelväska från  med klassiskt monogrammönster i brunt och beige. Väskan har bred svart axelrem med logga och en tillhörande liten plånbok med dragkedja. Perfekt för dig som vill ha en trendig och praktisk väska.
Brun axelväska med monogram - Snygg brun axelväska med monogrammönster och matchande rund liten väska. Väskan har en justerbar axelrem i svart och detaljer i guld. Perfekt för både vardag och fest!
Sellout

Brun axelväska med monogram

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Brun
Skick: Mycket bra skick

600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en snygg axelväska i mycket bra skick. Väskan har ett klassiskt monogrammönster och guldfärgade detaljer. Den är perfekt för både vardag och fest. Väskan har en dragkedja upptill och justerbar axelrem. En tidlös accessoar för alla tillfällen!

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Beck söndergaard väska - Unik handväska med färgstarkt mönster, väskan har en mjuk form och är tillverkad i ett textilmaterial med snyggt broderad design. Insidan har en dragkedja och logotypetikett. Perfekt för dig som gillar statement-accessoarer. Köpte på vinted
Svart mocka handväska med fransar - Cool svart handväska i äkta mocka från Borse in Pelle, tillverkad i Italien. Väskan har rektangulära handtag, avtagbar axelrem och snygga fransdetaljer på sidorna. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en edgy vibe till din outfit.
Marc Jacobs väska - Nu säljer jag min otroliga Marc Jacobs väska som passar till allting! Jag har använt den mycket (se defekter på bilderna) men är fortfarande i väldigt bra skick 🫶🏼 Det tillhörande axelbandet följer inte med. Säljer den för 2500 kr❤️
väska Zadig & Voltaire - Såå fin Zadig väska i modellen sunny bag xs.  Köpte för ett år sen knappt använd så jätte fint skick❤️nypris 4500
Beige virkad necessär med dragkedja - Superfin beige necessär med bubblig struktur. Perfekt för smink eller småprylar. Stängs med vit dragkedja upptill och har en mjuk, rektangulär form. Handgjord och unik accessoar som sticker ut i väskan eller på hyllan.
Svart väska med nitar - Svart väska med nitar, köpt second hand men aldrig använd själv💕
Marlene Birger Tote - I super bra skick, nypris 3200kr
Dior väska  - Säljer mina Dior väska🥰 Äkta, fick studentpresent i Juni. Bra skick! .💖💖