Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Väska i äkta skinn - Säljer en svart axelväska liknande Louis Vuitton i äkta skinn med klassiskt monogrammönster. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, justerbar axelrem och topphandtag. Invändigt finns flera fack med randigt foder och dragkedja på baksidan.
Grå Väska  i skinn - Snygg och rymlig väska i grått skinn med stilrena knyt-detaljer på handtagen. Väskan har en mjuk, strukturerad form och insidan är ljusbeige med magnetknäppning. Perfekt för dig som gillar minimalistisk design och vill ha plats för allt.
Väska i skinn - Brun väska som är rymlig och har en fick på insidan
 Väska i skinn från &Otherstories  - Brun/grå/beige väska i flätat skinn med axelrem. Väskan har magnetknäppning och är endast använd en gång, så i nyskick.
Svart väska i skinn - Snygg svart axelväska i skinn med dragkedja och rymligt inre med leopard/prickigt mönster. Perfekt för att bära med sig allt man behöver. Trasiga band, därav priset. Annars jättefin. Säljer då jag inte använder den längre❤️.
Beige flätad väska i skinn - Snygg beige väska med flätad design och twistad axelrem. Väskan är gjord i mjukt skinn och har ett stort fack med dragkedja samt innerficka. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en trendig touch till din outfit.
 Väska i skinn - Väldigt rymlig.
Brun flätad väska i skinn Zara - Snygg brun/vinröd väska med flätad design och två rejäla handtag. Väskan är tillverkad i skinn och har en rektangulär form som rymmer allt du behöver. Perfekt att bära över axeln eller i handen för en cool och stilren look.Aldrig använd🩷Perfekt nu för hösten
Väska i skinn
Väska i skinn - 89 Väska i skinn - 90 Väska i skinn - 91 Väska i skinn - 92 Väska i skinn - 93

Väska i skinn

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor

345 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Super snygg väska i skinn med nitar och fickor!

✰ZAGAS SECOND HAND✰
✰ZAGAS SECOND HAND✰
(377)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Lyxig beige väska  - Oanvänd , Snygg shoppingväska, skolväska  eller weekend bag , kommer förpackad
YSL,, Saint Laurent väska  - Säljer denna väska köpt från Plick för några år sedan, har inget äktahetsbevis där av priset , inget som tyder på att den e fejk men säljer för 2000kr o den är bra skick
By Malene Birger väska  - Jätte snygg från By Malene Birger väska i svart/beige💕
Rosa brun bucket  väska  - Super söt bucket bag💕 säljer pga att den inte kommer till användning, skriv privat ifall de e något ni undrar💕
Svart bucket bag H&M - Så fin och eftertraktad väska från hm, helt slutsåld, knappast använd, pris går att diskutera vid snabb affär🤍
Grå/beige guld väska vintage style y2k 2000s - Snygg grå axelväska i skinnimitation med guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och dekorativa nitar. Väskan har både handtag och justerbar axelrem samt flera fack inuti. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig väska med coola detaljer.
Brun/beige Monogram handväska - Säljer en klassisk handväska i brunt skinn med ikoniskt monogrammönster och detaljer i beige. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, två handtag och dragkedja upptill. Insidan är svart med en innerficka med dragkedja. Fått som gåva och vet ej hur äkta den är, därav priset!🩷
Svart quiltad axelväska med nitar - Snygg svart axelväska från Valentino i quiltat skinn med guldiga nitar och kedja. Väskan har ett vridlås i guld och en röd innerficka. Perfekt för dig som gillar edgy detaljer och lyxig känsla. Kedjan kan bäras crossbody eller på axeln. Kedjan och låsningen är lite missfärgad!