Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Magväska  - Snygg och stilren väska i bra skick, man får plats med mycket i den och den är bekväm att ha runt midjan😀
Magväska - Väska från H&M aldrig använd.
Magväska - Helt ny!
Svart magväska - Svart magväska från Svahncollection, bra skick, bra material
Magväska  - Jag säljer den här magväskan för 80kr. Magväskan är ganska gammal men fortfarande fin och användbar. Man kan minska och förstora bältet. Väskan är gjord av skin (inte äkta) mer frågor skriva i dm :)
Magväska - Bra magväska med ett mindre fall utanpå och ett stort fack inuti! Bra till sommaren och snygg! Köpt för 200 Pris kan diskuteras!!
Magväska
Magväska - 89 Magväska - 90 Magväska - 91

Magväska

Storlek: 0
Kategori: Väskor

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Postar endast. Bara att skriva vid intresse eller frågor. Kan alltid skicka fler bilder vid intresse. Bra skick

Ida Svensson
Ida Svensson
(10)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Väska - Så snygg och rymlig väska i mjukt PU-läder 💕 Perfekt nu till vintern och för skolan eller jobbet!!
Beige väska från Even&Odd - Säljer en beige axelväska från Even&Odd med snygg rynkad design och långa smala axelband. Väskan är gjord i ett mjukt syntetmaterial och har en minimalistisk look som passar till många outfits. Perfekt storlek för det viktigaste du behöver ha med dig.
Svart handväska från Marc Jacobs - Säljer en snygg svart handväska från Marc Jacobs med guldfärgade metalldetaljer och en cool metallbricka framtill. Väskan är tillverkad i skinn och har dubbla handtag med dekorativa nitar och ringar. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer med lyxig känsla.
Grå handväska med detaljer - Snygg grå handväska i skinnimitation med både handtag och avtagbar axelrem. Väskan har dekorativa nitar, spännen och flätade sidor. Framtill finns en praktisk ficka och insidan har en annan ficka. Mått: längd: 28cm bredd: 22cm handtag: 15cm (hälften) extra rem: 47cm
Marlene Birger clutch - Super söt clutch från Marlene Birger🫰 kan senast shippa den 23 - är sedan borta framtill nyår💝fick tyvärr inte med kedjan vid mitt köp så har ingen kedja!
handväska zadig - svart handväska zadig. Super bra skick och bara använd fåtal gånger. köpt av en annan här på plick för 1500kr. lånade bilder från hon jag köpte av. postar så snabbt jag kan!
Gucci brun axelväska med kedja - Säljer en snygg axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster i beige och brunt. Väskan har guldfärgad kedja, bruna skinn-detaljer och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och har en lyxig vibe med ikonisk logga framtill.
Väska - Helt ny