Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ljusblå axelväska från Monki - Säljer en söt ljusblå axelväska från Monki. Den har en enkel design med dragkedja upptill och är perfekt för vardagsbruk. Väskan är i bra skick och passar till både vår och sommaroutfits. Perfekt för att bära dina nödvändigheter med stil! 💙
Monki beige axelväska  -  beige axelväska från Monki väskan är nästan helt oanvänd, nyskick!!
MONKI VÄSKA  - söt väska från monki!!
Axelväska från Monki - Säljer denna nästan helt oanvända väska från monki. Passar till allt. 150kr❤️
Rosa axelväska från Monki - Säljer en ljusrosa axelväska från Monki med croco-mönstrad yta i syntetmaterial. Väskan har justerbar axelrem och stängs med dragkedja. Perfekt storlek och super fin färg! iprincip oanvänd och super fint skick!!
Grön och vit axelväska från Monki - Snygg axelväska från Monki i grönt och vitt med rutigt mönster. Väskan har en justerbar axelrem och stängs med dragkedja. Perfekt för att ge en färgklick till din outfit!
Glittrig silver axelväska från Monki - Snygg glittrig axelväska i silver från Monki. Väskan har en dragkedja upptill och en bekväm axelrem. Perfekt för att lägga till lite bling till din outfit. Den är kompakt men rymmer det viktigaste du behöver ha med dig.
Monki axelväska
Monki axelväska  - 89 Monki axelväska  - 90 Monki axelväska  - 91

Monki axelväska

Storlek: One size
Kategori: Väskor

125 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Så snygg blå handväska, använd en gång på ett bröllop. Kommer aldrig använda igen varav jag säljer den. Precis som ny från monki. Fraktpriset kan ändras.

Izabell Ruda
Izabell Ruda
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Grå axelväska med detaljer - Snygg grå axelväska i skinn med både handtag och justerbar axelrem. Väskan har coola metalldetaljer, dragkedja framtill och en praktisk tagg för kort. Perfekt för dig som vill ha en stilren men edgy look.
Brun stor väska från By Malene Birger - Brun väska från By Malene Birger som jag köpt på Raglady för 2800kr. Den passar superbra till skolan, resa eller när man ska packa med sig en del saker. Den är i superbra skick och jag säljer bara för att jag köpt en ny väska och inte längre behöver denna! Pris går att diskutera och jag skickar gärna samma dag.
Gucci brun axelväska med kedja - Säljer en snygg axelväska från Gucci i brunt och beige med klassiskt GG-mönster. Väskan har guldfärgad kedja, dragkedja upptill och detaljer i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig touch till din outfit.
Zadig & Voltaire sunny bag - Så så fin Zadig väska i modellen sunny, väskan är såklart äkta och köpt på nk i Stockholm för cirka 2,5 år sen💕
Svart quiltad axelväska med kedja - Snygg svart axelväska från Kurt Geiger i quiltat skinn med silverfärgad kedja och ikoniskt örnhuvud som spänne. Väskan har en kompakt form och coola detaljer som ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som vill ha en statementväska med edge.
Zadig & Voltaire väska  - Säljer nu min Zadig väska. Köpte den för några månader sen på Plick för 1500. Pris kan diskuteras. Skriv gärna om du är intresserad. Den har inga defekter och är använd fåtal ggr.
Beige handväska  med gulddetaljer  - En elegant och tidlös handväska i en varm, beige ton som passar lika bra till vardag som till mer uppklädda tillfällen. Väskan är tillverkad i strukturerat läder med en gedigen känsla och fina sömmar som ger ett exklusivt uttryck. Den stabila topphandtaget gör den bekväm att bära i handen, medan den avtagbara och justerbara axelremmen med dekorativ kedjedetalj ger flexibilitet i användningen. Guldfärgade metalldetaljer ger väskan en sofistikerad kontrast och förstärker helhetsintrycket.
Zadig & Voltaire liknande väska  - Säljer denna Beiga Zadig & Voltaire väska,använt ett par gånger.Jätte snygg väska.💕Köparen står för frakt💕 pris kan diskuteras!