Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Väska - Väska sparsamt använd, säljer pågrund av ingen användning. Köparen står för frakt💕💕
Väska  - Väska från ginatricot bra skick💕
Väska - Svart Axelväska, säljer för att jag inte använder den så mycket. Axelbandet är lite sönder men annars är den jätte fin💕💕💕💕
Väska - Fin väska med guldkedjor. Skriv för fler bilder💛
Väska  - Säljer denna svarta axelbandsväskan från Gina Tricot. Den har ett litet märke men de synns kanppt i verkligheten. Se andra bilden. 🩷
Väska - Säljer denna fina väska. Den är köpt på Ullared för några år sedan. Knappt använd. 🩷
snygg väska  - snygg väska från evan and odd, använd fåtal gånger och säljer pga använde en annan väska mer💞inga defekter
väskor
väskor - 89

väskor

Storlek: one size
Kategori: Väskor

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

säljer mina två väskor, inga defekter och knappt aldrig använda. OBS (beiga såld)

Tilde Buchmann
Tilde Buchmann
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Michael kors väska för damer - Felfri och ren väska
Svart handväska från Chloé med gulddetaljer -  Köptes från Vinted för över 10 tusen kr har haft den i 1 år nu den är som nästan helt ny
Louis Vuitton Monogram handväska - Säljer min Louis Vuitton väska som är min fasters gamla, som jag fått i 18 årspresent. Hon berättar att det är en äkta men att kvittot är i hennes gamla mail. Just därför kan jag inte med 100% säkerhet säga att det är en äkta men serienummer, stämplar, monogrammet och sömmar stämmer perfekt. Just därför jag inte säljer den för så högt pris.
Lila handväska med volanger - Säljer en lila handväska med snygga volangdetaljer och flätade handtag i matchande färg. Väskan har dragkedja upptill och ett rymligt fack inuti. Materialet är mjukt skinnliknande syntet och detaljer i silver. Perfekt storlek för det viktigaste. Lite av färgen har lossnat runt väskan, samt ena handtaget sitter lite löst (kolla bild)!
Svart flätad axelväska i skinn - Fin svart flätad väska, har tyvärr inte banden till den. Som ny!
Svart axelväska från Kurt Geiger - Säljer en snygg svart axelväska från Kurt Geiger med grovvävt tyg i mörka toner och inslag av rött och blått och glitter.Väskan är använd och har tappat ett öga på örnen och har tyvärr ett hål i ena innefacket men fortfarande väldigt fin.
GG korthållare  - Helt ny och oanvänd. Låda medföljer
Vinröd clutchväska från Raffinato - Säljer en vinröd clutchväska från Raffinato i mjuk skinnimitation. I storlek medium. Säljer eftersom den inte kommer till användning🥰🙌Skriv för fler bilder!