Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Hello Kitty väska  - Så söt hello Kitty väska ifrån sanrio helt ny, passar perfekt som bland annat sminkväska💕
Hello Kitty väska  - Supersöt Hello Kitty väska, använd fåtal gånger, i bra skick, rymmer mycket som bland annat böcker, defekt förekommer på sista bilden.
Hello Kitty väska 💕 - Rosa Hello Kitty väska i bra skick!!💕 lite smutsig som man kan se (första bilden) men det går att få bort!! 💕 TRYCK INTE PÅ KÖP NU!!
hello kitty väska - söt hello kitty axelremsväska! bra skick men svarta fläckar på insidan som jag har svårt att få bort.
Hello Kitty väska - Den är aldrig använd och köpt från Japan för ett par år sen! Den har en liten dator fodral(?) också som kan ha böcker eller såklart datorer i. Hello kittyn på väskan glittrar i solljuset☀️ Skriv för mer bilder eller om ni är intresserade!
Hello kitty handväska - Jättegullig hello kitty handväska, använd 2 gånger av mig, köpt för 3 år sen second hand.
Cute hello kitty väska - Jättefin glittrig hello Kitty väska finns i Malmö
Hello Kitty väska
Hello Kitty väska - 89 Hello Kitty väska - 90 Hello Kitty väska - 91

Hello Kitty väska

Storlek: 40X30
Kategori: Väskor

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Rosa Hello Kitty väska. Väskan är från typ 2000-talet, den är använd men i väldigt bra skick. Det finns ett innerfack och ett fack på framsidan med deagkedja. Den är cirka 40x30 cm. Köparen står för frakten🌸

emmela
emmela
(9)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Väska - Så snygg och rymlig väska i mjukt PU-läder 💕 Perfekt nu till vintern och för skolan eller jobbet!!
Beige väska från Even&Odd - Säljer en beige axelväska från Even&Odd med snygg rynkad design och långa smala axelband. Väskan är gjord i ett mjukt syntetmaterial och har en minimalistisk look som passar till många outfits. Perfekt storlek för det viktigaste du behöver ha med dig.
Svart handväska från Marc Jacobs - Säljer en snygg svart handväska från Marc Jacobs med guldfärgade metalldetaljer och en cool metallbricka framtill. Väskan är tillverkad i skinn och har dubbla handtag med dekorativa nitar och ringar. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer med lyxig känsla.
Grå handväska med detaljer - Snygg grå handväska i skinnimitation med både handtag och avtagbar axelrem. Väskan har dekorativa nitar, spännen och flätade sidor. Framtill finns en praktisk ficka och insidan har en annan ficka. Mått: längd: 28cm bredd: 22cm handtag: 15cm (hälften) extra rem: 47cm
handväska zadig - svart handväska zadig. Super bra skick och bara använd fåtal gånger. köpt av en annan här på plick för 1500kr. lånade bilder från hon jag köpte av. postar så snabbt jag kan!
Marlene Birger clutch - Super söt clutch från Marlene Birger🫰 kan senast shippa den 23 - är sedan borta framtill nyår💝fick tyvärr inte med kedjan vid mitt köp så har ingen kedja!
Väska - Helt ny
Gucci brun axelväska med kedja - Säljer en snygg axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster i beige och brunt. Väskan har guldfärgad kedja, bruna skinn-detaljer och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och har en lyxig vibe med ikonisk logga framtill.