Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Handväska svart - svart handväska, bra skick, används inte ofta,  Storlek: 12cm hög, 23cm bred,  kedjan: 112 cm lång
Svart handväska - Säljer denna svarta handväska från nakd med flätad framsida🥰
Svart handväska  - Detta är en jätte fin svart handväska med guld detaljer  från mango. Skriv för fler bilder🫶🫶🫶
Svart handväska - Svart handväska💕
Svart handväska - Säljer denna fina handväska. Den har inga fack men rymmer ändå ganska mycket. Längden är ungefär 28 cm och bredden 22. Köparen står för frakten!
Svart handväska - Svart handväska med gulddetaljer. Knappt använd❤️
Svart handväska - Svarthandvöska från ur&penn. Lite rostig vid öppningen.
Svart handväska  - Den är i bra skick och stängs med en knapp i mitten av väskan
Emmy
Emmy
Svart handväska
Svart handväska  - 89 Svart handväska  - 90 Svart handväska  - 91

Svart handväska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Svart

130 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En svart Stella mccartney liknande väska. Knappt använd och i bra skick. Har en innerficka i väskan och coolt leopard mönster.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Monogram handväska - Säljer Monogram handväska i brunt skinn. Väskan har guldfärgad dragkedja och detaljer i läder med gul söm. Perfekt storlek för det viktigaste och riktigt trendig look. Med band och helt ny.
Gucci brun axelväska med kedja - Snygg axelväska från Gucci i brunt och beige med klassiskt GG-mönster. Väskan har guldfärgad kedja, dragkedja upptill och detaljer i skinn. Medföljer original dustbag och extra axelrem. Perfekt storlek för det viktigaste och riktigt trendig look.
Jätte fin väska 💓💘 - Fin och bra väska🥰inte riktigt min stil där av säljer jag
Röd axelväska  - Snygg röd axelväska i skinn med två framfickor som har coola spänndetaljer. Väskan har en justerbar axelrem och stängs med dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en edgy vibe till din outfit. Lite skav men ser riktigt snygg ut. Färgen är vinröd/röd
Brun axelväska från Polène i skinn - Snygg brun axelväska från Polène med stilren design och vita kontrastsömmar. Väskan är tillverkad i strukturerat skinn och har både korta och långa handtag samt en matchande plånbok. Perfekt storlek för allt du behöver och riktigt chic form.
Svart handväska med dragkedja - Snygg svart handväska i skinn med två rejäla handtag och dekorativa sömmar på sidorna. Väskan har flera fack med dragkedja både på utsidan och insidan, perfekt för att hålla ordning på dina grejer. Stilren och praktisk design som passar till det mesta.
Svart quiltad axelväska från Saint Laurent - Svart ysl väska min moster köpte för några år sen som jag sen ärvde. Säljer eftersom jag it använt den på länge. Inte fast pris kan diskuteras
Chloe Paddington  väska - Snygg handväska från Pauls Boutique med marinblå detaljer och guldfärgade metalldelar. Väskan är vit med nautiskt mönster av ankare, hjul och hjärtan i blått och rött. Dekorativt hängande rep och lås framtill. Perfekt för dig som letar efter en chloe Paddington liknade väska