Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Väska från Zara - Säljer en supersöt väska från zara då den inte används! Super fin och passar till allting!
Zara väska - Väska från zara med små stenar på 😍 Bra skick
Zara väska - Sjukt snygg trendig Zara väska! som är helt slutsåld (säljs inte mer) knappt använd och därför i jätte bra skick. Ända defekten om det äns räknas som defekt finns på sista bilden.  Skriv privat  om ni har fler frågor❤️köpt för 599kr
Zara väska - Säljer denna väska då den inte kommer till användning, köparen står för frakten💛
Zara väska  - Knappt använd så i jättebra skick💞
Väska Zara - Super snygg t allt one size
Zara väska - Helt ny med prislappen kvar på
Zara väska  - Väska från Zara i toppen skick 👌 använd fåtal gånger
Zara väska
Zara väska - 89 Zara väska - 90

Zara väska

Storlek: No size
Kategori: Väskor
Märke: Zara
Färg: Svart

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Inga alls tecken på användning 💗

ehammrstsäljer
ehammrstsäljer
(5)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Clutch från becksöndergaard💕 - Jätte fin clutch från becksöndergaard. I princip ny. Använd ett fåtal gånger men gick tyvärr sönder (se bilden). Går säkert att fixa med superlim❤️
By Malene Birger väska - Stilren väska från Malene Birger i modellen Abigail, smala axelband, insidan är rymlig och har en matchande innerficka. I fint skick 🩷
Beige/Taupe handväska  - Använd fåtal gånger. Axelband medföljer, se bild. Köpt i en butik i Nice.
Caviar väska  - En sofistikerad axelväska i strukturerat caviar-läder som kombinerar klassisk elegans med modern funktion. Väskan har ett stilrent quiltat mönster som ger ett exklusivt uttryck och samtidigt gör lädret extra slitstarkt och tåligt för vardaglig användning.  Den silverfärgade kedjeremmen, flätad med läder, ger en lyxig känsla och kan bäras både på axeln eller i handen. Väskans lock stängs med ett dekorativt vridlås i metall som ger ett diskret men ikoniskt intryck.
Beige axelväska med kedja - Säljer en beige axelväska från med monogram över hela väskan. Väskan har en snygg guldfärgad kedja som axelrem och guldfärgade detaljer, samt dragkedja upptill. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
Svart läder väska me guld logga - Pris kan diskuteras vid snabb affär då ja ska åka iväg 31 dec. Använd men i bra skick. Behövt knyta kedjan inne i väskan så att axelbandet ska vara i rätt storlek.
Brun mocka väska - Brun mocka väska med guld detalj✨ Säljer denna eleganta och fina bruna mocka väskan perfekt som julklapp😍 Eller till sig själv✨ Den är i ny skick med inga defekter✨ Har en guld detalj i mitten✨ Den utrymmer mycket och är stor i utrymme. Man får plats med allt man vill ha✨ Har även ett fack i väskan för till exempel korthållare✨ Stängs med guld knapp✨ Hör av dig vid frågor, rabatt finns✨🌸 #mockaväska #brunmockaväska
Coach axelväska rosa  - Säljer en snygg rosa axelväska från Coach med deras klassiska logomönster. Väskan har guldfärgade kedjedetaljer, dragkedja och en avtagbar axelrem. Materialet är tålig polyester och väskan har en stilren, kompakt form som är perfekt för att bära med sig det viktigaste.