Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Brun portfölj - Skitfin vintage brun portfölj, köpt på humana men i bra skick. Funkar super till skolan! (Säljer andra liknande på min profil)
John Henric portfölj - John Henric portfölj som är använd ca 3 månader. Super fint skick. Köpt för 2999kr
Läder portfölj  - 100% läder portfölj. Aldrig använd. Längd: 42 cm och höjd: 31cm. För bara 390kr🩵
Brun skinn portfölj med dragkedja - Snygg portfölj i mörkbrunt skinn med stilren, fyrkantig form. Väskan har två rejäla handtag, flera fack med dragkedja både fram och bak samt ett rymligt huvudfack. Perfekt för laptop och viktiga papper. Klassisk och tidlös design som passar till allt. I äkta läder! Helt ny aldrig använd. Ny 1795kr
Brun portfölj från Tony Perotti - Snygg brun portfölj från Tony Perotti i äkta skinn med justerbar axelrem och flera praktiska fack. Väskan har magnetlås, dragkedja och detaljer i mässing. Insidan är fodrad med logotypmönstrat tyg och har nätficka för extra förvaring. Perfekt för laptop och dokument.
Brun skinn portfölj  - Snygg portfölj i brunt skinn från Saddler med flera fack och dragkedjor. Klassisk design med dubbla handtag och detaljer i silverfärgad metall. Perfekt för laptop och dokument, med rymligt innerfack och smarta fickor på utsidan.
Svart och brun portfölj från Sergio Tacchini - Elegant svart portfölj från Sergio Tacchini med bruna läderdetaljer, slitningar på nedersta kanter.Väskan har ett robust handtag och en avtagbar axelrem. Den stängs med ett metallspänne framtill och har en stilren design som passar perfekt för professionella tillfällen.
Ryggsäck  - Snygg brun rutig ryggsäck med klassiskt mönster. Väskan har flera dragkedjor och justerbara axelremmar för bekväm passform. Perfekt för att bära dina dagliga nödvändigheter med stil.
Holger ryggsäck/portfölj
Holger ryggsäck/portfölj  - 89 Holger ryggsäck/portfölj  - 90 Holger ryggsäck/portfölj  - 91

Holger ryggsäck/portfölj

Storlek: M
Kategori: Väskor
Märke: LG
Färg: Brun

750 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Holger portfölj/ryggsäck i retro stil! En stilren klassisk väska som är perfekt till studierna eller arbetet. Väskan är i fint skick

Oscar k
Oscar k
(8)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Väska från Design by Amor - Köpt för ungefär ett halvår sen,så är tydligt använd. Pris kan diskuteras,så det är bara att skriva om ni undrar något 💕💕
Brun axelväska från YSL - Säljer en snygg brun axelväska från Saint Laurent i mjuk mocka med guldigt YSL-emblem framtill. Väskan har breda axelband och ett rymligt fack med innerficka och dragkedja. Perfekt för dig som gillar stilrena och lyxiga accessoarer.
Svart axelväska med flätade handtag - Säljer en svart axelväska i skinn med snygga flätade handtag och silverfärgade metalldetaljer. Väskan har dragkedjor både upptill och på sidorna samt långa remmar med knyt. Perfekt storlek för allt du behöver ha med dig och riktigt cool design.
Brun shoppingväska från Polène - Säljer en snygg och rymlig shoppingväska från Polène i brun skinn med vita sömmar. Väskan har två handtag, en stilren design med geometriska former och magnetknäppning. Insidan är ljus och har en praktisk ficka. Perfekt för dig som gillar minimalistisk stil.
Ivy purse - Malene Birger - Säljer min Ivy purse från Malene Birger. 💕Köpt för fullt pris (900kr) och har använt två gånger. Inga defekter. Axelremmen går att ta av och justera. 💗(dust bag följer med)
Svart flätad handväska i skinn FRI FRAKT - Säljer en svart handväska med snygg flätad design och metallspänne upptill. Väskan är gjord i skinn och har ett rymligt fack som passar perfekt för smink och småsaker. Stilren och enkel att matcha med olika outfits.
Brun flätad handväska i skinn - Säljer en snygg brun handväska med flätad design och mjuk struktur. Väskan är tillverkad i skinn och har ett rymligt innerfack med tygfoder. Medföljande axelrem gör den enkel att bära både i handen och över axeln. Perfekt för dig som gillar stilrena detaljer och klassisk look.
Mörkgrå handväska Marc Jacobs - Säljer en snygg mörkbrun handväska från Marc by Marc Jacobs med guldfärgade metalldetaljer. Den är i jättebra skick, inga defekter alls! 🩷🩷