Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit axelväska från Saint Laurent - Snygg vit axelväska från Saint Laurent med guldfärgad kedja och ikoniskt YSL-emblem framtill. Väskan är i skinn och har en stilren, rektangulär form med lock och detaljerad sömnad. Perfekt för dig som vill ha en lyxig och trendig accessoar.helt ny
Beige quiltad axelväska från Saint Laurent - Säljer en beige axelväska från Saint Laurent med klassisk YSL-logga i guld framtill. Väskan är quiltad med snygga diagonala sömmar och har en kedjerem i guld. Utsidan är i skinn och insidan har en vinröd dragkedjeficka. Perfekt för dig som gillar lyxiga detaljer. Kan diskutera pris.
Vit quiltad axelväska från Saint Laurent - Säljer en snygg vit axelväska från Saint Laurent med guldiga kedjor och YSL-logga framtill. Väskan är quiltad i ett V-mönster och har en praktisk dragkedja inuti. Tillverkad i mjukt skinn och har en stilren, lyxig look som verkligen sticker ut. Vid snabb affär kan jag gå ner i pris. Ver inte om den är äkta.
Svart quiltad axelväska från Saint Laurent - Snygg svart axelväska från Saint Laurent med silverfärgad kedja och ikoniskt YSL-emblem framtill. Väskan är quiltad i ett chevronmönster och har flera fack inuti, inklusive ett rött innerfack med dragkedja. Perfekt storlek för det viktigaste.
Svart quiltad axelväska från Saint Laurent - Säljer en svart quiltad axelväska från Saint Laurent med guldiga kedjor och YSL-logga framtill. Väskan är tillverkad i skinn och har ett elegant mönster med V-formade sömmar. Perfekt storlek för att få plats med allt du behöver och ger en lyxig vibe till din outfit.
Vit quiltad axelväska från Saint Laurent - Säljer en lyxig vit axelväska från Saint Laurent med ikoniskt YSL-emblem i guld. Väskan är quiltad i skinn och har en kedjerem i guldmetall. Invändigt finns dragkedjefack för extra förvaring. Perfekt för dig som vill ha en statementväska med exklusiv känsla. Vet inte om den är äkta då jag inte har kvitto
Beige axelväska från Yves Saint Laurent - Snygg beige axelväska från Yves Saint Laurent med guldigt YSL-emblem framtill. Väskan har en stilren och rymlig design med breda axelremmar och är tillverkad i slätt skinn. Perfekt för dig som vill ha en klassisk och trendig väska med lyxig känsla.
Röd quiltad axelväska från Saint Laurent - Snygg röd axelväska från Saint Laurent i quiltat skinn. Väskan har en elegant kedjerem och ett stilrent metallspänne framtill. Perfekt för att ge din outfit en lyxig touch.
Vit quiltad axelväska från Saint Laurent
Vit quiltad axelväska från Saint Laurent - 89 Vit quiltad axelväska från Saint Laurent - 90 Vit quiltad axelväska från Saint Laurent - 91 Vit quiltad axelväska från Saint Laurent - 92 Vit quiltad axelväska från Saint Laurent - 93

Vit quiltad axelväska från Saint Laurent

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Beige
Skick: Mycket bra skick

3000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en superfin vit quiltad axelväska från Saint Laurent. Väskan har en elegant guldkedja och det ikoniska YSL-emblemet på framsidan. Perfekt för både vardag och fest! Gör din outfit 10/10. Köpt för 8000kr men säljer för 2900/3000kr

Leye
Leye
(2)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Louis Vuitton Monogram handväska - Säljer min Louis Vuitton väska som är min fasters gamla, som jag fått i 18 årspresent. Hon berättar att det är en äkta men att kvittot är i hennes gamla mail. Just därför kan jag inte med 100% säkerhet säga att det är en äkta men serienummer, stämplar, monogrammet och sömmar stämmer perfekt. Just därför jag inte säljer den för så högt pris.
Svart väska - Svart väska som aldrig är använd!
Svart axelväska från Kurt Geiger - Säljer en snygg svart axelväska från Kurt Geiger med grovvävt tyg i mörka toner och inslag av rött och blått och glitter.Väskan är använd och har tappat ett öga på örnen och har tyvärr ett hål i ena innefacket men fortfarande väldigt fin.
Michael kors väska för damer - Felfri och ren väska
Lila handväska med volanger - Säljer en lila handväska med snygga volangdetaljer och flätade handtag i matchande färg. Väskan har dragkedja upptill och ett rymligt fack inuti. Materialet är mjukt skinnliknande syntet och detaljer i silver. Perfekt storlek för det viktigaste. Lite av färgen har lossnat runt väskan, samt ena handtaget sitter lite löst (kolla bild)!
Svart flätad axelväska i skinn - Fin svart flätad väska, har tyvärr inte banden till den. Som ny!
Mörkbrun handväska med gulddetaljer - Snygg mörkbrun handväska i glansigt skinn med både axelrem och handtag. Väskan har guldfärgade detaljer, dragkedja framtill och dekorativa spännen. Perfekt storlek för att få plats med allt viktigt och passar till många olika stilar.
Svart handväska från Chloé med gulddetaljer -  Köptes från Vinted för över 10 tusen kr har haft den i 1 år nu den är som nästan helt ny