Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
zadig rock nano bag  - intressekoll på min väska från zadig i den mindre modellen. bra skick och inga defekter. kommer endast sälja vid bra bud💕
Zadig Candice bag  - Snygg handväska i beige och svart från Zadig & Voltaire. Väskan är en cool modell som inte säljs längre. Knappt använd eftersom jag inte brukar använda väskor🥰 Köpt på plick för ett tag sen därav har jag inget kvitto men har en dustbag som kommer med väskan, den har en crossbody rem
Zadig Rocky bag - Super snygg grön Zadig ”Rocky” bag köpt för ett år sen💕 Nypriset ligger på runt 5000 kr och den är endast använd under korta perioder💕
Zadig & Voltaire rock nano bag - Säljer denna skitcoola Zadig väskan i den lilla modellen. Det är köpt för några år sen men endast andvänd ett fåtal gånger och man kan inte se några spår av andvändning. Säljs inte längre!! Köpt för omkring 3000kr. Vid frågor eller bud skicka privat💓
Zadig crossbody bag - Säljer min fina Zadig väska då jag vill köpa en annan🥰använd 3 gånger så inga defekter eller tecken på användning🙌🏻 (inga dustbag, kvitto mm ingår!!)
Zadig sunny bag - Snygg zadig sunny bag väska. Säljs inte längre. Köptes för över 4000. Finns några defekter och även fläckar på insidan av väskan men det är inget som syns, skriv i dm för fler bilder💙pris kan diskuteras
Zadig et Voltaire, rock quilted bag  - Jag säljer min Zadig et Voltaire rock väska då jag inte får lika stor användning av den längre. Den är i hyfsat skick, men kedjorna som väskan kommer med har lite slitningar men det är inget som märks på väskan! Väskan kommer med 2 kedjor. 5350kr ny.
Zadig Sunny Bag - 💗INTRESSEKONTROLL💗Säljer min Zadig Sunny Nano bag, Köpt på Zadigs hemsida! minsta storleken Pris kan diskuteras vid snabb affär, hör av er för mer bilder!
Zadig rock bag
Zadig rock bag  - 89 Zadig rock bag  - 90 Zadig rock bag  - 91

Zadig rock bag

Storlek: ?
Kategori: Väskor

1800 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna zadig väska pga jag ska köpa en annan och har redan ganska många liknande. Har använts några fåtal gånger så skulle säga nyskick Buda från 1800

Lovisa
Lovisa
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Louis Vuitton Monogram handväska - Säljer min Louis Vuitton väska som är min fasters gamla, som jag fått i 18 årspresent. Hon berättar att det är en äkta men att kvittot är i hennes gamla mail. Just därför kan jag inte med 100% säkerhet säga att det är en äkta men serienummer, stämplar, monogrammet och sömmar stämmer perfekt. Just därför jag inte säljer den för så högt pris.
Michael kors väska för damer - Felfri och ren väska
Svart axelväska från Kurt Geiger - Säljer en snygg svart axelväska från Kurt Geiger med grovvävt tyg i mörka toner och inslag av rött och blått och glitter.Väskan är använd och har tappat ett öga på örnen och har tyvärr ett hål i ena innefacket men fortfarande väldigt fin.
Svart väska - Svart väska som aldrig är använd!
Lila handväska med volanger - Säljer en lila handväska med snygga volangdetaljer och flätade handtag i matchande färg. Väskan har dragkedja upptill och ett rymligt fack inuti. Materialet är mjukt skinnliknande syntet och detaljer i silver. Perfekt storlek för det viktigaste. Lite av färgen har lossnat runt väskan, samt ena handtaget sitter lite löst (kolla bild)!
Svart handväska från Chloé med gulddetaljer -  Köptes från Vinted för över 10 tusen kr har haft den i 1 år nu den är som nästan helt ny
Svart flätad axelväska i skinn - Fin svart flätad väska, har tyvärr inte banden till den. Som ny!
Grå beige axel/handväska med gulddetaljer - Snygg grå beige axel/handväska i skinnimitation med guldfärgade nitar och dragkedjor. Väskan har både handtag och justerbar axelrem, samt flera fack och detaljer framtill. Perfekt storlek för det viktigaste och cool design med dekorativa sömmar och metalldetaljer.