Dagmar

Zadig Voltaire väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor

1100 SEK

Beskrivning

Skitsnygg Zadig Voltaire väska som inte kommer till användning. Väskan är väldigt rymlig och passar till mycket! Den har inga långa band

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Louis Vuitton Monogram Denim Handväska - Snygg handväska från Louis Vuitton i blå denim med klassiskt monogrammönster och detaljer i brunt skinn. Väskan har robusta handtag, guldfärgade metalldetaljer och en unik låsdetalj framtill. Perfekt för dig som vill sticka ut med en ikonisk designeraccessoar. Väskan är köpt på soleplus och är vintage! Väskan saknar även två knappar och har defekter!
Svart handväska från Marc by Marc Jacobs - Såå fin väska ifrån Marc Jacobs! I fint skick men är vintage. Går även därmed inte att köpa längre och är svår att få tag på. Är den medelstora storleken och får plats med en MacBook Air. Sååå kär i denna väskan men tröttnat lite så därav säljer jag till rätt pris ÖPPEN FÖR ATT DISKUTERA PRIS VID SNABB AFFÄR
monogram handväska - Säljer en klassisk brun handväska med ikoniskt monogrammönster och detaljer i ljusbrunt skinn. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och röd- och svartmönstrat innerfoder. Avtagbar axelrem medföljer för extra flexibilitet.
INTRESSEKOLL Valentino Garavani - Säljer en vit Valentino Garavani rockstud med guld nitar. Kan inte garantera äktheten då den är köpt här på Plick och fick inte med något kvitto, men fick med ett kort (se bild). Fint skick men använd🩷 Säljer då jag inte använder den längre🩷
Väska - Nano speedy, box ingår
Svart handväska med silverdetaljer💕 - Snygg svart handväska i skinnimitation med två dragkedjor framtill och ett emblem med vingar i silver. Väskan har korta handtag och stilren, boxig form. Perfekt för dig som gillar en edgy och klassisk look. (Vid snabb affär kan jag diskutera pris)
Gucci brun axelväska med kedja - Snygg axelväska från Gucci i brunt skinn och beige canvas med klassiskt GG-mönster. Väskan har guldfärgad kedja, dragkedja upptill och GG-logga i metall. Medföljer både dustbag och extra axelrem i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste.
Röd axelväska Valentino Garavani - Snygg röd axelväska från Valentino Garavani i äkta skinn med coola nitar runt kanterna och på axelremmen. Väskan har en mjuk, rundad form och justerbar rem. Perfekt för dig som gillar statement-accessoarer och vill sticka ut med lyxig design. Pris kan diskuteras