Alice Johansson

Zadig & Voltaire väska

Storlek: 27x13x2cm
Kategori: Väskor

1999 SEK

Beskrivning

Säljer min Zadig väska i modellen Rock Quilted Clutch. Är använd men fortfarande i fint skick, lite skrap på hörnen som ni kan se på tredje bilden men det är inget man tänker på. Både långt och kort band samt orginalpåse ingår. Nypris 4650kr

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Axelväska i skinn från Miu Miu  - Stilren axelväska från nmi nmi i mjukt skinn med snygga gulddetaljer och tofsar. Väskan har rynkad öppning, dubbla axelband och en tag med logga. Finns i svart, mörkbrun och ljusbrun. Perfekt för dig som vill ha en trendig och praktisk väska med exklusiv känsla.
Brun quiltad handväska axelväska axelremsväska  - Superfin väska, som ny!
 svart axelväska i skinn - Ikonisk svart axelväska i quiltat skinn med silverfärgade detaljer och kedjerem. Klassisk CC-logga framtill och röd insida med präglad logotyp. Perfekt storlek för det viktigaste och en riktig statement piece.
Marc Jacobs Classic Q Baby Groove - Säljer denna Marc Jacobs handväskan som är i mycket bra skick då jag köpt en ny väska, skriv för frågor💕
brun trendig väska  - snygg trendig väska som är köpt här på plick som jag inte får så mycket användning av🥰
Beige axelväska  - Snygg och rymlig axelväska från i beige mocka med ikoniskt spänne i guld framtill. Väskan har breda handtag och stilren design som gör den enkel att matcha med olika outfits. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer med klassisk touch.
Rosa datorfodral - Köp sker via chatten och inte direkt på annonsen. Supersött och elegant datorfodral i rosa och vitt tweed-tyg med silverfärgad dragkedja.  Ger en chic look samtidigt som det skyddar din dator. Passar datorer som är 13-14 tum.
Coach medium väska  - Snygg brun handväska från Coach med klassiskt monogrammönster och svarta handtag. Väskan har guldfärgade detaljer, dragkedja upptill och ett extra fack med dragkedja framtill.