Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit Väska, Axel-väska  - Endast använd 1 gång☺️ 28 cm bred och 13 cm hög! Köpt från Nelly för flera år sedan.
Vit axelväska - Vit axelväska från NA-KD i fint skick.
Vit axelväska  - Liten axelremsväska i vit köpt här på plick, använd fåtal gånger 💕
Vit Axelväska  - Vit axelväska från Gina tricot.
Vit axelväska  - Snygg vit axelväska med svarta kanter och en ormmönstrad necessär som hänger på utsidan eller om du vill ha den i väskan.Väskan har både axelrem och handtag i samma vita material, samt en dekorativ scarf knuten på sidan som du även kan ta av, om du inte vill ha den. Perfekt storlek för vardagsgrejer och har en modern, stilren look.
Vit axelväska - Vit liten väska. Inte defekter.
Vit axelväska med kedja - Snygg vit axelväska med en stilren design och kedjerem. Väskan har en elegant låsdetalj framtill och är perfekt för att ge en touch av stil till din outfit. Den har två fickor, ens med dragkedja och en utan.
Lisa Höglund
Lisa Höglund
Vit axelväska
Vit axelväska - 89 Vit axelväska - 90 Vit axelväska - 91

Vit axelväska

Storlek: -
Kategori: Väskor
Märke: Nelly
Färg: Vit

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Vit axelväska perfekt till vardags och fest! Inuti har den ett stort fack och ett mindre fack. Rymlig. Köpt från Nelly och är i mycket bra skick!🤍🤍🤍

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Gucci brun axelväska med kedja - Snygg axelväska från Gucci i brunt och beige med klassiskt GG-mönster. Väskan har guldfärgad kedja, dragkedja upptill och detaljer i skinn. Medföljer original dustbag och extra axelrem. Perfekt storlek för det viktigaste och riktigt trendig look.
Monogram handväska - Säljer Monogram handväska i brunt skinn. Väskan har guldfärgad dragkedja och detaljer i läder med gul söm. Perfekt storlek för det viktigaste och riktigt trendig look. Med band och helt ny.
 monogram handväska - 👌🏻👌🏻
Stor brun väska🤎 - Snygg och rymlig brun axelväska i skinnimitation med långa smala axelband och guldfärgad låsdetalj framtill. Säljer på grund av dubbletter. 500 nypris💕
Dumplingbag från Bow19 - Snygg svart dumplingväsla från Bow19 med mjukt skinnliknande material och coolt rynkad design. I ny skick, nypris 600kr
Brun axelväska från Polène i skinn - Snygg brun axelväska från Polène med stilren design och vita kontrastsömmar. Väskan är tillverkad i strukturerat skinn och har både korta och långa handtag samt en matchande plånbok. Perfekt storlek för allt du behöver och riktigt chic form.
Gina Tricot flätad handväska, svart - Stilren flätad svart handväska  med rundad form och kort handtag. Väskan har dragkedja upptill och mäter ca 24x21 cm. Perfekt accessoar för dig som gillar en trendig och clean look. Det tvinnade handtaget ger en unik designelement till denna konstläderväska från Gina Tricot.
Väska speedy - Box och axelrem ingår