Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Väska - Liten väska fårn zara. Jätte snygg till outfits.
Väska - Stor och rymlig svart axelväska från Zara i quiltat mönster med guldfärgad kedja och spänne. Spännet är lite repigt men inget som syns på håll. Måtten är: bredd:33 djup:10 höjd:28cm.
Väska  - En fin oanvänd handväska från zara
Väska  - Väska med nitar från zara använd några gånger men i perfekt skick 💓
Väska - Säljer denna populära ursnygga väska från zara!!
Väska - Fin väska
Väska - Helt ny
väska
väska - 89

väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Zara
Färg: Svart

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna söta väska fårn zara kan både hängas över men också ta bort banden ❤️

mirjam
mirjam
(7)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Vinröd clutchväska från Raffinato - Säljer en vinröd clutchväska från Raffinato i mjuk skinnimitation. I storlek medium. Säljer eftersom den inte kommer till användning🥰🙌Skriv för fler bilder!
Svart flätad axelväska i skinn - Fin svart flätad väska, har tyvärr inte banden till den. Som ny!
Kurt geiger väska  - Supeeersnyyyyggg väska från Kurt geiger, passar till så många färger och outfits, och är så rymlig💕 Bästa väskan verkligen!!!
Clutch från becksöndergaard💕 - Jätte fin clutch från becksöndergaard. I princip ny. Använd ett fåtal gånger men gick tyvärr sönder (se bilden). Går säkert att fixa med superlim❤️
Svart axelväska från Kurt Geiger - Säljer en snygg svart axelväska från Kurt Geiger med grovvävt tyg i mörka toner och inslag av rött och blått och glitter.Väskan är använd och har tappat ett öga på örnen och har tyvärr ett hål i ena innefacket men fortfarande väldigt fin.
Lila handväska med volanger - Säljer en lila handväska med snygga volangdetaljer och flätade handtag i matchande färg. Väskan har dragkedja upptill och ett rymligt fack inuti. Materialet är mjukt skinnliknande syntet och detaljer i silver. Perfekt storlek för det viktigaste. Lite av färgen har lossnat runt väskan, samt ena handtaget sitter lite löst (kolla bild)!
By Malene Birger väska - Stilren väska från Malene Birger i modellen Abigail, smala axelband, insidan är rymlig och har en matchande innerficka. I fint skick 🩷
Beige/Taupe handväska  - Använd fåtal gånger. Axelband medföljer, se bild. Köpt i en butik i Nice.