Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Zebramönstrad kuvertväska i skinn - Snygg kuvertväska från Ceannis med zebramönster i svart och vitt. Väskan har detaljer i brunt skinn och en klassisk metallram med knäppe upptill. Insidan är fodrad i beige tyg och har en liten läderpatch med logga.
Zebramönstrad handväska med gulddetaljer - Snygg handväska med svartvitt zebramönster och tvinnat handtag med gulddetaljer. Väskan har en stilren, fyrkantig form och stängs med lock. Perfekt för dig som vill sticka ut med en trendig accessoar. OANVÄND
Svart handväska i skinn - Snygg svart handväska i slätt skinn med silverfärgade metalldetaljer och långa handtag. Insidan är fodrad med svart tyg med logga och har en innerficka med dragkedja. Klassisk och stilren modell som lyfter varje outfit.
Svart  handväska i skinn - Svart  handväska i skinn
Svart handväska i skinn - Säljer en svart handväska i exklusivt, strukturerat skinn. Väskan har ett stilrent och kompakt format med dubbla handtag och Pradas ikoniska logga framtill i silver. Perfekt för dig som vill ha en lyxig och tidlös accessoar.
Svart handväska i skinn - Snygg svart handväska i skinn med unikt rundad form och vita tygdetaljer upptill. Väskan har dubbla handtag, dragsko i tyg och klassisk framtill. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig accessoar.
Svart handväska i skinn - Snygg svart handväska i strukturerat skinn med stilrena handtag och avtagbar axelrem med guldfärgade detaljer. Väskan har en boxig form och präglad logga på framsidan. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en cool vibe till din outfit.
Svart handväska i skinn - Säljer min mini svarta handväska🖤
Elsa

Zebramönstrad handväska med skinn

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Cool handväska med svart-vitt zebramönster och svarta skinn-detaljer. Väskan har två handtag och en unik, bred form som sticker ut. Perfekt för dig som vill ha en statement-accessoar med trendig djurprint och snygga kontraster.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Svart väska med nitar - Svart väska med nitar, köpt second hand men aldrig använd själv💕
Väska - Nano speedy, box ingår
Svart quiltad axelväska från YSL - Säljer en svart quiltad axelväska från Saint Laurent med ikoniskt YSL-emblem i guld på framsidan. Väskan har kedjeremmar med läderdetaljer och magnetlås. Tillverkad i mjukt skinn med snygga, grafiska sömmar och dragkedjefack inuti. Köp ifrån Vinted men har tyvärr bara dustbagen🌟
GG väska  - Snygg väska som är brun och guld! Hör av er om ni har frågor. Använd några gånger
Finaste väskan från Raffinato  - Världens finaste väska ifrån Raffinato! Nästintill ny och nypris är 1500kr
Virkad beige handväska med mönstrad insida - Säljer en handgjord virkad handväska i brunt. Väskan har en mjuk, chunky struktur och är fodrad med ett ljust tyg med grafiskt mönster. Perfekt storlek för det viktigaste och har en unik, retroinspirerad form. Superfin att ha som accessoar till din outfit.
Mörkblå zadig voltaire väska - Aldrig använd då jag inte haft användning för den men det är en jättefin väska perfekt för många tillfällen. Bra storlek och den har 2 fack inuti. Det ingår ett axelband också.
Louis Vuitton monogram handväska mini - Superfin mini handväska från Louis Vuitton i klassiskt monogrammönster. Väskan är brun med beiga detaljer och har både handtag och axelrem. Tillverkad i skinn med guldfärgade metalldetaljer och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste. Måtten är 16x10x7,5 cm. Sålde boxen till en kille för några månader sen så endast väskan med lite tillbehör som man fick till kommer. Fått den i present så har inget Kvitto och Papper kvar. Alla stämplar finns utanpå och i väskan. 🤎