Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Mörkblå vindjacka från Lacoste - Snygg mörkblå vindjacka från Lacoste med dragkedja framtill och huva. Jackan har det klassiska krokodilmärket på bröstet och diskret tryck på ryggen. Tillverkad i ett lätt och vindtätt material, perfekt för blåsiga dagar. Två fickor framtill och smal passform.
Mörkblå vindjacka från Lacoste - Snygg mörkblå vindjacka från Lacoste med huva och halv dragkedja framtill. Jackan har det klassiska krokodilmärket på bröstet, elastiska muddar och dragsko nedtill. Tillverkad i ett lätt och glansigt material som står emot vind.
Lacoste vindjacka   - Använd ett par gånger bara! Nästan oanvänd
Lacoste vindjacka  - Snygg vindjacka från Lacoste i blått, svart och vitt med ikoniska krokodilloggan på bröstet. Jackan har huva, dragkedja framtill och elastiska muddar. Materialet är lätt och passar perfekt för blåsiga dagar. Färgblockad design ger en sportig vibe. Och är exakt som storlek S ingen skillnad
Mörkblå vindjacka från Lacoste - Snygg mörkblå vindjacka från Lacoste med huva och dragkedja framtill. Jackan har två sidofickor med dragkedja och ett tryckt logotyp på bröstet. Tillverkad i lätt och smidigt material som passar perfekt för blåsiga dagar. Nypris 3000
Marinblå vindjacka från Lacoste - Snygg marinblå vindjacka från Lacoste med vita meshdetaljer på huva och fickor. Jackan har dragkedja framtill, två fickor med dragkedja och justerbar huva med vita snören. Lacoste-logga på ärmen ger en sportig vibe. Perfekt för blåsiga dagar.
Marinblå Lacoste vindjacka med huva - Marinblå vindjacka från Lacoste Sport med blått meshfoder i huvan och dragkedja framtill. Jackan har vita detaljer på ärmarna med texten 'LACOSTE' och två fickor med dragkedja. Klassisk krokodillogga på bröstet och justerbar huva. Fast pris.
Lacoste vindjacka - Lacoste jacka NYSKICK 10/10. Storlek M men passar oxå på Small.