Alla kategorier > Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart blommig spetsklänning från Miss Selfridge - Svart kortklänning med tunna axelband och vacker spetskant vid urringningen. Framsidan är dekorerad med broderade blommor i beige, orange och guldtoner. Klänningen har en feminin passform och är perfekt för dig som gillar detaljer och blommigt.
Svart bandeau tubtopp från Miss Selfridge - Säljer en svart bandeau tubtopp från Miss Selfridge med snygga ribbade detaljer och en guldig V-formad metall vid halsen.               Toppen har en guldfärgad dragkedja baktill och är axelbandslös.  NYSKICK - aldrig använd
Blommig linnetopp från Miss Selfridge - Supersöt blommig linnetopp från Miss Selfridge i ljus, transparent polyester med volangkant och spetsdetaljer. Smala axelband, knyt framtill och romantiskt blommönster i pastellfärger. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Rosa linnetopp från Miss Selfridge - Säljer en söt rosa linnetopp från Miss Selfridge med ett hjärtmönster i flera nyanser på framsidan. Toppen har smala axelband och är perfekt för en avslappnad stil. Tillverkad i bomull och elastan för en bekväm passform.
Vit blommig blus från Miss Selfridge  - Superfin vit blus från Miss Selfridge med broderade blommor över hela tyget. Köpt på asos. Använd 2 gånger så som ny💕
Brun omlottopp med volang från Miss Selfridge - Supersnygg brun omlottopp från Miss Selfridge med volangdetaljer och snörning framtill. Toppen har djup v-ringning och är ärmlös, perfekt att styla med jeans eller kjol. Materialet känns lätt och skönt mot huden. EY ANVÄND!
Miss selfridge topp - Topp från miss selfridge som är i bra skick. Köparen står för frakten annars möter upp i sthlm.
Vit v-ringad topp från Miss Selfridge - Säljer en vit ribbad topp från Miss Selfridge i storlek 36. Toppen har djup v-ringning med spetsdetaljer. Materialet är mjukt och stretchigt, vilket gör den bekväm och snygg. Tveka inte på att skriva till mig vid några frågor, tvättar allt innan jag skickar det💗
Miss Selfridges
Miss Selfridges - 89 Miss Selfridges - 90 Miss Selfridges - 91

Miss Selfridges

Storlek: 38
Kategori: Toppar
Färg: Svart

40 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Cropped top

70s
Frankie
Frankie
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Beige spetsblus från Zara - Supersöt beige blus från Zara med långa ärmar och v-ringning. Blusen är stickad i ett mönstrat material och har breda spetsvolanger längs ringningen och framtill. Perfekt för dig som gillar romantiska detaljer och vintagevibbar.
Beige stickad tröja med knappar från Zara - PRIS KAN DISKUTERAS! Snygg beige stickad tröja från Zara med ribbad struktur och dekorativa knappar längs axlarna. Tröjan har rund hals och långa ärmar, perfekt för lager-på-lager under kyliga dagar. Enkel att matcha med jeans eller kjol för en chill look.
Vit peplum linnetopp från Zara - Supersöt vit linnetopp från Zara med tunna axelband och peplumvolang nedtill. Den är helt ny och det är inget fel på den och den är aldrig använd
Svart bandeau tubtopp med V-ringning - Super fin fest topp!! Storleken står inte men passar mig som vanligtvis är en xs-s
Svart spetsig tubtopp body - Säljer en svart tubtopp body i spets med snygg bandeau-form. Slutsåld på nätet. Säljer då den tyvärr var för liten för mig. Kan skicka egna bilder om det önskas! Aldrig använd och därför är prislappen kvar.
Ljusrosa omlottblus med knytband - Supersnygg ljusrosa omlottblus med breda ballongärmar och knytband i midjan. Blusen har v-ringad urringning och volangkant nedtill som ger en feminin look. Perfekt till jeans eller kjol för en trendig outfit.
Vit Zara topp - Snygg vit korsett-topp med smala axelband och knappar framtill. Toppen har markerade kupor och utsvängd nederdel med veck för en feminin siluett. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Ljusgul långärmad topp med v-ringning - Säljer en ljusgul långärmad topp med v-ringning och figurnära passform. Toppen har lätt utsvängd nederkant och markerade sömmar som ger en snygg siluett. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look. (lånad bild, skriv för egna)