Sandra
Sandra
Blommig topp från Amisu
Blommig topp från Amisu - 0 Blommig topp från Amisu - 1 Blommig topp från Amisu - 2

Blommig topp från Amisu

Storlek: M
Kategori: Toppar
Märke: AMISU
Färg: Beige
Skick: Mycket bra skick

50 SEK

Beskrivning

Säljer denna blommig topp från Amisu i storlek M. Toppen har ett färgglatt mönster med rosor i rosa, rött och lila på en ljus bakgrund. Den har långa ärmar och en elegant passform. Perfekt för att lysa upp garderoben! Genomskinlig vilket gör den lite mer festlig.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Vinröd ribbad topp med volanger från Zara - Superfin vinröd topp från Zara med ribbad struktur och volangdetaljer längs v-ringningen. Toppen är ärmlös och har snörning framtill som ger en snygg touch. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Svart tight topp med rund hals - En svart, tight topp med korta ärmar och rund, djup ringning. Sitter figurnära och är enkel att matcha med olika outfits. Troligen i bomull eller polyester för en stretchig känsla. Perfekt basplagg för garderoben.
Glittrig volangtopp från Zara - Supersnygg glittrig svart topp från Zara med volangdetaljer längs sidorna och nederkanten. Toppen är ärmlös och har en ribbad struktur. Perfekt till nyår!! Storlek M men passar xs och s
Mörkblå linnetopp med knappar - Så söt från brandy! Fint skick! <3
Svart push-up bh Intimissimi - Superfin svart push-up bh från Intimissimi med blommig spets och breda axelband. Storlek 70b och är i mycket bra skick🖤
Ljusrosa offshoulder topp - Säljer en ljusrosa långärmad topp med offshoulder-design. Toppen är tight och har en snygg omlottkänsla över bysten. Tillverkad i ett tunt och stretchigt material som sitter skönt mot kroppen. Perfekt att styla med jeans eller kjol.