Alla kategorier > Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Tröja med öppen rygg  - Snygg och skön tröja med öppen rygg💕 oanvänd
Tröja med öppen rygg - Säljer den här superfina tröjan med öppen rygg då jag inte använder den aldrig kommer till användning🩷den är i storlek S och har bara använts fåtal gånger så det är i väldigt fint skick🩷hör av dig vid frågor och funderingar🩷
Tröja med öppen rygg - Tröja med öppen rygg! Aldrig använd💗
Tröja med Öppen rygg  - Skriv för frågor eller mer bilder!💕
Tröja öppen rygg - Fin tröja med snörning i ryggen. Endast använd en gång💕 Hör av er vid frågor! Budgivning om flera är intresserade
Tröja med öppen rygg
Tröja med öppen rygg - 89 Tröja med öppen rygg - 90

Tröja med öppen rygg

Storlek: S
Kategori: Toppar

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Från NA-KD, aldrig använd

Emilia Gustavsson
Emilia Gustavsson
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Zara topp - Så fin spetstopp från zara köpt i somras endast använd en gång så som ny. Jag är 175 för referens. Mot det krämvita hållet inte helvit.
Stickad mörkblå tshirt  - Säljer en mörkblå stickad tshirt i storlek xs från gina tricot. Den är använd fåtal gånger och säljer då den tyvärr inte kommer till användning längre. Pris kan diskuteras🩷
Korsett topp - Aldrig använd av mej men köpt secondhand, skitsnygg och passar perfekt till fest, vet ej storlek eller vart den är ifrån men passar mig som har small/ 75B i byst.                         Vill dock säga att den har ett hål över dragkedjan. Så fråga gärna om bilder!                       PRIS KAN DISKUTERAS💕
Vit omlott bodysuit med offshoulder - Säljer en stilren vit bodysuit med omlott-detalj och offshoulder-design. Långärmad och figurnära passform som ger en snygg siluett. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look. Kvar prislapp.
Vinröd Intimissimi tröja spets - Mycket bra skick och inga defekter, använd fåtal gånger
Vit linnetopp med volang  - Säljer en söt vit linnetopp från H&M i storlek XS. Toppen har smala ändringsbara axelband och en snygg volang framtill som ger en feminin touch. Materialet är lätt och skönt, perfekt för varma dagar. Passformen är normal och toppen är ärmlös.
Prickig v-ringad blus med knyt - Säljer en ljus, prickig blus med v-ringning och korta, lite fladdriga ärmar. Toppen har ett fint knytband i ryggen som ger en snygg siluett. Materialet känns mjukt och lätt, perfekt för varmare dagar. Prickarna är svarta och ger en cool kontrast mot den ljusa bakgrunden. Superfin och populär!
Svart croppad linnetopp med volang - Säljer en svart croppad linnetopp med volangkant längs urringningen. Toppen är ärmlös och har en figurnära passform som framhäver midjan. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.