Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ljusblå topp med spets - Super söt topp från by Clara Paris💓fin spets och bra material! Storlek s/m, endast använd en gång
Ljusblå croppad topp med spets - Säljer en ljusblå croppad topp med korta ärmar och v-ringad hals. Toppen har en snygg spetsdetalj framtill som ger en feminin touch. Passformen är tight och materialet känns mjukt mot huden. Perfekt att styla med jeans eller kjol.
Ljusblå långärmad topp med spets - Supersöt ljusblå topp med långa ärmar och djup v-ringning dekorerad med spets. Snygg passform och mjukt material som känns skönt mot huden. Perfekt för dig som gillar romantiska detaljer och en feminin look.
Ljusblå långärmad topp med spets - Supersnygg ljusblå långärmad topp med v-ringning och spetsdetaljer både vid halsringningen och ärmsluten. Toppens material är tunt och stretchigt, vilket ger en slim passform och en fräsch look.
Ljusblå prickig topp med spets - Supersöt ljusblå prickig topp med spets. Storlek XS. Bra skick❤️
Plisserad blå blus från Samsøe Samsøe - Säljer en chill plisserad blus från Samsøe Samsøe i en snygg blå färg. Blusen har v-ringning, korta ärmar och loose passform. Materialet är lätt och flowy. Vet ej storleken men skulle säga att det är en L typ XL men jag på bilden är vanlig en Xs s så den passar alla.
Ellen
Ellen
Ljusblå topp med spets från Samsøe Samsøe
Ljusblå topp med spets från Samsøe Samsøe - 0 Ljusblå topp med spets från Samsøe Samsøe - 1 Ljusblå topp med spets från Samsøe Samsøe - 2 Ljusblå topp med spets från Samsøe Samsøe - 3

Ljusblå topp med spets från Samsøe Samsøe

Storlek: dam s
Kategori: Toppar
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

110 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Supersöt ljusblå linnetopp från Samsøe Samsøe med tunna axelband och vacker spetsdetalj i ryggen. I princip ny! Andra bilden är likadan topp men i mörkblå (säljer även den)

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Populär body med cut out - Assssnygg body från new yorker, amisu! Kommer inte till användning längre❣️
Champagnefärgad omlott blus med knyt - Säljer en champagnefärgad halterneck blus i glansigt satinmaterial. Toppen har hög hals, är ärmlös och har ett brett knytband i midjan som ger en snygg siluett. Passar Även S❣️
Svart spetsbody hm - Supersnygg svart body med spetsdetaljer och meshpaneler. V-ringad framtill med tunna axelband och högt skurna ben. Spetsen har ett elegant mönster som ger en lyxig känsla.
Zara Topp - Vit Zara Topp med Blommor i storlek XS!! Fint skick förutom lite smått nopprig nertill som man kan se på den andra bilden. Inte jag på bilderna💗
Zara topp - Ljusblå zara topp som inte säljs längre i storlek XS, säljer för att den inte passade mig. Det är lite dåligt ljus på bilderna men jag kan skicka bättre om de önskas💞
Beige stickad offshoulder topp - Säljer en supermysig beige stickad topp från design by si
Knyttopp Zara - Säljer en populär beige topp från Zara i mjuk bomullskänsla. Toppen har korta ärmar och en snygg knytning i sidan som ger en cool detalj. Perfekt till jeans eller kjol för en avslappnad men trendig look.
Populär Rosa body från Zara - den slutsålda bodyn från Zara 😙😙 jag har köpt den från vinted men endast andvänd 1 gång av mig för ett tag sen, bodyn har ett litet litet hål som knabbt syns och påverkar ej.  Jätte bekväm att ha på sig 🥰passar perfekt för fest !! Pris kan diskuteras