Alla kategorier > Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blommig top - Kort blommig topp använd Max 3 ggr om en det. Köpt från shein i storlek M.
Blommig top - Gullig söt crop top t-shirt med blãa blommor. Hög stretch. Sommar/var.
Blommig top - Gullig söt crop t-shirt med roda blommor. Hög stretch. Sommar/văr.
Blommig top - Från Zara str S/xs
Ribbad top zara - Säljer då den blivit för liten, bra skick💗
Blommig top - Säljer denna gulliga blommiga tröjan. Aldrig använt. Helt ny. Säljer pågrund av att jag råka köpa två av samma tröja.
Blommig ribbad topp från Nelly - Supersöt croppad topp från Nelly i vitt med små blå  blommor med en grön stam. Toppen är ribbad, har korta ärmar och en rundad, lite djupare urringning. Säljer för att den är för stor ❤️❤️
Ribbad top med blommor
Ribbad top med blommor - 89

Ribbad top med blommor

Storlek: M
Kategori: Toppar

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jötte jätte fin ribbad t-shirt med prästkragar på armarna, tyvärr är den förliten annars hade jag använt den 24/7, den är i ett väldigt stretchiga material o skulle säga att den passar xs/s ungefär

Novajörnmo
Novajörnmo
(7)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Vit omlottopp från Zara - Säljer en vit omlottopp från Zara med korta ärmar och knyt framtill. Toppen har en djup v-ringning och är gjord i ett mjukt, lätt material som ger ett snyggt fall. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en fräsch look.
Grå topp med svart spetsdetalj - Säljer en snygg grå topp med svart spets upptill som går över axlarna och bröstet. Toppen har korta ärmar och en offshoulder-design som ger en trendig look. Materialet känns mjukt och stretchigt, perfekt för dig som gillar en figurnära passform.
Vinröd långärmad topp med spets - Snygg vinröd långärmad topp med v-ringning och spetsdetaljer både vid halsringningen och armarna
Satin topp Zara - Säljer en champagnefärgad linnetopp i satin med tunna axelband och lätt formade kupor. Toppen har en slät, glansig yta och en enkel, elegant siluett som ger en lyxig känsla. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look. Lite slitning på sista bild
Vit spetsblus med volanger - Supersöt vit blus med spetsdetaljer och volanger längs ärmar och bröst. Blusen har v-ringning och är stickad med fina mönster. Perfekt för dig som gillar romantisk och feminin stil.
Zara topp - Säljer den här fina toppen jag köpte i somras men tyvärr i en för liten storlek till mig😔🤍 prislappen sitter kvar och är helt ny!
Intimissimi tröja - Säljer en ljusgrå Intimissimi tröja, den är knappast använd. Den passar mig som är 167 cm
Glittrig svart korsettopp - Snygg svart korsettopp med tunna axelband och glittrigt tyg. Toppen har markerade kupor och en croppad passform som ger en trendig siluett. Stoppen har justerbara band! Använd 1 gång