Alla kategorier > Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit topp - Vit figursydd topp med flow nere superfin! Använd 1 gång, köpt på Zara i Spanien
Vit topp  - Säljer denna vita toppen från zara, i storleken xs🌟 Skriv vid funderingar eller frågor🌟
Vit topp - Aldrig använd och har prislapp kvar. Går att ha på olika sett, typ utan banden
Vit topp - Så söt vit topp från Zara. Aldrig använd, endast testad🥰💛
Vit topp - Säljer detta jätte fina linnet ifrån Madlady! Köpt för ca 1 år sen men aldrig använt då det är för litet över armarna på mig! Verkligen jätte fint linne som passar bättre hemma hos någon annan💓 Storleken är xs och fråga gärna för fler bilder❤️
Vit topp - Gulligaste toppen som passar perfekt till sommaren! Toppen köptes på hm förra sommaren och säljs för att den inte har kommit till så mycket användning för mig då jag har väldigt många toppar.
Vit topp - Vit crop top från zara.
Vit topp
Vit topp - 89 Vit topp - 90 Vit topp - 91

Vit topp

Storlek: XS
Kategori: Toppar
Märke: Zara

90 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jag säljer denna fina toppen från Amisu som tyvärr inte kommer till användning. Den är i storlek XS men är lite större i storleken så skulle även kunna passa S. Den är i bra skick och använd ett fåtal gånger. Köparen står för frakten🤍✨

HEDDA🦋✨🪐
HEDDA🦋✨🪐
(6)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Rutig polotopp med spetskant - Unik rutig polotopp i svart och vitt med asymmetrisk nederkant och svarta spetsdetaljer längs ärmar och nederkant. Toppen har korta ärmar och en lös polokrage som ger en cool vibe. Perfekt att styla med jeans för en trendig look. Storlek L men är väldigt liten i storleken💕
Vit spetsblus med volanger - Supersöt vit blus med spetsdetaljer och volanger längs ärmar och bröst. Blusen har v-ringning och är stickad med fina mönster. Perfekt för dig som gillar romantisk och feminin stil.
Grå topp med svart spetsdetalj - Säljer en snygg grå topp med svart spets upptill som går över axlarna och bröstet. Toppen har korta ärmar och en offshoulder-design som ger en trendig look. Materialet känns mjukt och stretchigt, perfekt för dig som gillar en figurnära passform.
Vit topp - Vit figursydd topp med flow nere superfin! Använd 1 gång, köpt på Zara i Spanien
Glittrig svart korsettopp - Snygg svart korsettopp med tunna axelband och glittrigt tyg. Toppen har markerade kupor och en croppad passform som ger en trendig siluett. Stoppen har justerbara band! Använd 1 gång
Vinröd långärmad topp med spets - Snygg vinröd långärmad topp med v-ringning och spetsdetaljer både vid halsringningen och armarna
Intimissimi tröja - Säljer en ljusgrå Intimissimi tröja, den är knappast använd. Den passar mig som är 167 cm
Mörkblå  långärmad topp - Säljer en mörkblå topp med lång ärm och v-ringning. Toppen har knappar framtill vid urringningen som går att öppna. Perfekt till jeans för en chill och snygg look.