Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Chimis 04 ecru  - Nyskick använda Max 3 ggr då dom inte passar mig
Chimis 04 ecru (nyskick) - Hej! Letar efter någon som är intresserad av att antingen byta mina chimis mot några bruna i samma modell eller endast att sälja, pris är självklart diskuterat!
Chimi 04 ecru  - Det är i bra skick, använda ett fåtal gånger men inget som syns. Modellen är 04 i färgen ecru.  Bilderna är tagna från hemsidan men skriv för fler egna bilder.
Chimi 04 Ecru - Ett par Chimi 04 i färgen Ecru i nyskick! De kan va använda Max 5 gånger och de är köpa i slutet av Juni. Nypris 1350kr
CHIMI 04 Ecru  - Helt nya CHIMI solglasögon (beiga) Ecru 04. Köptes för 1250:- i butik. Säljes nu för 700:-. Ej prutbart.
Chimis 04 - Vill gärna byta bort de här
Chimi 04 Ecru - Jag säljer nu mina chimis i färgen ecru 04, pågrund av att dem inte kommer till användning. Dem är väldigt fina och har inga repor.🫶🏼
Chimi 04 ecru  - Jag säljer mina super fina Chimis 04 Ecru. Glasögonen är knappt använda pch är i ett fint skick
Molly
Molly
Chimis 04 ecru
Chimis 04 ecru - 89 Chimis 04 ecru - 90 Chimis 04 ecru - 91

Chimis 04 ecru

Storlek: 04
Kategori: Övrigt
Märke: Chimi
Färg: Beige

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer dessa chimis som är oanvända och helt i nyskick man får med boxen till. 🥰

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
AirPods+Max - Helt nya och fungerar helt felfritt. Det är midnight blur färg på dom och är äkta! Kontakta vid frågor.
Svart H belte skärp med guldspänne - Säljer ett svart H belte bälte i skinn med ikoniskt H-spänne i guld. Bältet har vit kontrastsöm längs kanterna och en stilren, klassisk design som lyfter vilken outfit som helst. Perfekt för dig som gillar exklusiva accessoarer och vill sticka ut med ett statement piece.
Rutig halsduk från Burberrys i ull - Klassisk rutig halsduk från Burberrys i 100% ull. Halsduken har fransar i ändarna och den ikoniska Burberrys-etiketten. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit. Anledningen att de stör ”burberrys” är för att de är en äldre modell.
Bälte - Säljer nu detta bälte eftersom att de inte passar mig längre. Bältet är använt några gånger men är i bra sick! Skriv om ni har några frågor så är jag glad att svara på dom.
Burberry rutigt skärp med B-spänne - 2 sidigt burberry bälte med guldigt spänne i använt skick. 105cm
Rutig ullhalsduk från Burberry - Klassisk rutig halsduk från Burberrys i 100% lammull. Färgkombinationen är svart, grå, vit och röd med fransar i ändarna. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en tidlös brittisk känsla.
Virkad elefant  - Handgjord virkad stor söt elefant
H bälte  - Säljer nu mitt Svarta H bälte då jag inte använder det längre jag har gjort egna hål skriv för fler frågor