Alla kategorier > Övrigt
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
H bälte - Snyggt svart bälte med ett stort, silverfärgat H-format spänne. Strl 110. killen jag köpte av sa att det var äkta ! Bältet har en stilren design och är perfekt för att ge en extra touch till din outfit.
Svart H bälte med H-spänne - Säljer ett svart bälte från H med ikoniskt H-format metallspänne. Bältet har vita kontrastsömmar längs kanterna och är tillverkat i skinn. Perfekt accessoar för att lyfta vilken outfit som helst.
H bälte - Stilrent svart bälte med H-spänne. Helt oanvänt. Hör gärna av dig vid frågor eller funderingar.
H bälte - Aldrig använt Svart fint bälte som passar alla den har inga i tryckta hål men det går lätt att fixa. Pris kan discuteras har du några frågor så är det bara att ställa
H bälte 110 cm - Helt nytt H bälte med guldigt H och svart läder
 guldigt H bälte - Snyggt svart bälte med ett stort guldfärgat H-spänne. Perfekt för att ge en stilren touch till din outfit. Bältet har en klassisk design och är tillverkat i ett material som liknar skinn. Skicket är 10/10 alltså aldrig använd
H bälte  - Dm för att köpa
H bälte - Helt ny 110 cm
H bälte
H bälte  - 0

H bälte

Storlek: NO SIZE
Kategori: Övrigt
Färg: Svart
Skick: Bra skick

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer nu mitt Svarta H bälte då jag inte använder det längre jag har gjort egna hål skriv för fler frågor

sweden_sell
sweden_sell
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Duffel - Weekend bag, vet ni så vet ni! Nyskick
H bälte vit  - Helt ny
Svart Acne Studios mössa - Svart mössa från Acne Studios. One size (56cm). I nyskick.
 Vinröd body H&M -  säljer du den inte kommer till användning 💕💕
Svart spetsbody hm - Svart spetsbody från hm! Skriv vid frågor.
Louis vuitton bälte - Säljer mitt snygga Louis vuitton bälte i svart. Helt ny och oanvänd bälte. Perfekt om du vill ge outfiten lite extra lyxig känsla. Vid minsta fundering – tveka inte på att höra av er!
Vit buff med coola detaljer - Säljer en jättemjuk och cool buff med mörkgrå stygn!! Skriv för frågor eller flera bilder🥰🥰
 Moncler mössa - Säljer en svart ribbstickad Moncler mössa med klassisk logopatch framtill. Mössan är i tjockt, mjukt material och har en bred uppvikt kant. Perfekt för dig som vill ha en clean och stilren accessoar till vintern. Tag och äkthetsmärke finns kvar.