Alla kategorier > Övrigt
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Cleansing purifying scrub  - En scrub som aldrig kommer till andväning. Råkar nudda med mitt finger när jag öppnade den annars är den inte andvänd  Det är 40 ml  Vid funderingar eller mer bilder är det bara att höra av sig💗
Body lotion - Oanvänd body lotion.💕
Body lotion  - En mindre body lotion, endast testad men sen inte kommit till användning.
Self tan lotion - Endast testad, men har andra jag använder mer, så den är nästan helt full!
Illuminations body Lotion - L300 illuminating body lotion med vitamin c. Kommer ej till användning och är helt ny. Köpt för 200 säljer för 110kr pris går att diskutera 🥰passar alla hudtyper
Flamingo Body Lotion - En kroppslotion från Flamingo med en färgglad etikett som har ett tropiskt mönster med gröna blad och rosa detaljer. Flaskan är genomskinlig med en vit kork.
Meraki Body lotion - Northern Dawn Body Lotion from Meraki ger huden näring och gör den mjuk och återfuktad. Lotionen innehåller ekologisk mandelolja och kakaosmör och är dertifierat ekologisk. Passar för dagligt bruk och för alla hudtyper.  Northern Dawn hudlotion har en dof
Purifying Re-balancing lotion
Purifying Re-balancing lotion - 89 Purifying Re-balancing lotion - 90 Purifying Re-balancing lotion - 91

Purifying Re-balancing lotion

Storlek: ?
Kategori: Övrigt

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Bra hudvård till ansiktet. För kombinerad/oljig hud. Väldigt bra märke som hjälper huden mycket. Kommer inte till användning för mig längre.

sarli01
sarli01
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Svart Acne Studios mössa - Svart mössa från Acne Studios. One size (56cm). I nyskick.
Svart LV bälte  - Riktigt bra kvalité, helt nytt, inga diffekter
Svart spetsbody hm - Svart spetsbody från hm! Skriv vid frågor.
Beige fleeceväst från Patagonia - Säljer en beige fleeceväst från Patagonia i storlek S. Västen har marinblå detaljer, dragkedjor och en praktisk bröstficka. Materialet är mjuk fleece och västen har två sidofickor med dragkedja. Perfekt för lager-på-lager under kyliga dagar.
 Moncler mössa - Säljer en svart ribbstickad Moncler mössa med klassisk logopatch framtill. Mössan är i tjockt, mjukt material och har en bred uppvikt kant. Perfekt för dig som vill ha en clean och stilren accessoar till vintern. Tag och äkthetsmärke finns kvar.
Burberry bälte - Reversible burberry bälte, bra skick
Dunväst - Tja. Säljer denna dunväst från save the duck. Extremt fint skick utan defekter. Nypris 1600 kr. Storlek XL men sitter mer som en M. Tveka inte på att ställa frågor! 🙌
Moncler Gui - Tja, säljer nu en riktigt schysst Moncler Gui bäst i en skön vinröd färg | Bra skick och inga slitage finns | Storlek 2 vilket motsvarar S typ | Gammal modell | Han på bilden är 175! Kom privat för fler bilder eventuellt frågor angående västen, mvh Max 🤗