Closets
Closets
Gymshark zip up sport bh
Gymshark zip up sport bh - 89 Gymshark zip up sport bh - 90

Gymshark zip up sport bh

Storlek: XS
Kategori: Övrigt
Märke: Gymshark

149 SEK

Beskrivning

GYMSHARK sport bh med en zipper. Jättebra support, passform och extremt bekvämt material i gymmet, och köpt för 349kr. I och med att sport bh:ar ska sitta tight men inte obekvämt, så rekommenderar jag starkt att vara på xs/s sidan för att köpa just denna produkt för bra passform! 🏋🏻‍♀️💪🏼👟

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Bälte - Säljer nu detta bälte eftersom att de inte passar mig längre. Bältet är använt några gånger men är i bra sick! Skriv om ni har några frågor så är jag glad att svara på dom.
AirPods+Max - Helt nya och fungerar helt felfritt. Det är midnight blur färg på dom och är äkta! Kontakta vid frågor.
Svart H belte skärp med guldspänne - Säljer ett svart H belte bälte i skinn med ikoniskt H-spänne i guld. Bältet har vit kontrastsöm längs kanterna och en stilren, klassisk design som lyfter vilken outfit som helst. Perfekt för dig som gillar exklusiva accessoarer och vill sticka ut med ett statement piece.
Burberry rutigt skärp med B-spänne - 2 sidigt burberry bälte med guldigt spänne i använt skick. 105cm
Rutig halsduk från Burberrys i ull - Klassisk rutig halsduk från Burberrys i 100% ull. Halsduken har fransar i ändarna och den ikoniska Burberrys-etiketten. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit. Anledningen att de stör ”burberrys” är för att de är en äldre modell.
Rutig ullhalsduk från Burberry - Klassisk rutig halsduk från Burberrys i 100% lammull. Färgkombinationen är svart, grå, vit och röd med fransar i ändarna. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en tidlös brittisk känsla.
H bälte  - Säljer nu mitt Svarta H bälte då jag inte använder det längre jag har gjort egna hål skriv för fler frågor
Virkad elefant  - Handgjord virkad stor söt elefant