Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart nagellack  - Säljer svart nagellack som inte kommer till någon användning💕 priset går definitivt att diskutera😽
Svart ögonmask - Svart ögonmask för en god natts sömn. Perfekt för resor eller hemma.
Plånbok svart - Bra kvalité, oöppnad, pris kan diskuteras
Svart handstöd  - Säljer en stilren svart handsöd helt ny oanvänd perfekt för stöd när man gör naglar.
Svarta mörkläggningsgardiner  - Säljer eleganta svarta mörkläggningsgardiner.. 2 länder 135 x 245 cm stor och ger ett stilrent intryck till vilket rum som helst.Passar bra till både vardagsrum och sovrum. Helt nya och oöppnade.
Svart ampel - En enkel svart ampel (utan kruka), passar till kruka med övre diameter 13-15 cm, längd 60-65 cm
Svarta handledslindor - Säljer ett par svarta handledslindor perfekta för träning. De är elastiska och har kardborreband för enkel justering. Perfekt för att ge extra stöd under tunga lyft eller annan fysisk aktivitet.
Svart bälte  - Snyggt svart bälte med ett klassiskt GG-mönster och en stor silverfärgad logotypspänne. Tillverkat i Italien med högkvalitativt material. Perfekt för att ge en lyxig touch till din outfit.
Stella Darbring
Stella Darbring
Svarta sminkpads med kronmotiv
Svarta sminkpads med kronmotiv - 0 Svarta sminkpads med kronmotiv - 1 Svarta sminkpads med kronmotiv - 2

Svarta sminkpads med kronmotiv

Storlek: NO SIZE
Kategori: Övrigt
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fem runda svarta Hov1 konfetti från deras sista konsert på Gärdet i Stockholm❤️

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Bälte - Säljer nu detta bälte eftersom att de inte passar mig längre. Bältet är använt några gånger men är i bra sick! Skriv om ni har några frågor så är jag glad att svara på dom.
Rutig halsduk från Burberrys i ull - Klassisk rutig halsduk från Burberrys i 100% ull. Halsduken har fransar i ändarna och den ikoniska Burberrys-etiketten. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit. Anledningen att de stör ”burberrys” är för att de är en äldre modell.
Burberry rutigt skärp med B-spänne - 2 sidigt burberry bälte med guldigt spänne i använt skick. 105cm
Svart H belte skärp med guldspänne - Säljer ett svart H belte bälte i skinn med ikoniskt H-spänne i guld. Bältet har vit kontrastsöm längs kanterna och en stilren, klassisk design som lyfter vilken outfit som helst. Perfekt för dig som gillar exklusiva accessoarer och vill sticka ut med ett statement piece.
Blå H bälte  - kom privat för mer information
Virkad elefant  - Handgjord virkad stor söt elefant
Rutig ullhalsduk från Burberry - Klassisk rutig halsduk från Burberrys i 100% lammull. Färgkombinationen är svart, grå, vit och röd med fransar i ändarna. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en tidlös brittisk känsla.
H bälte  - Säljer nu mitt Svarta H bälte då jag inte använder det längre jag har gjort egna hål skriv för fler frågor