Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
ICIW sportbehå - Säljer denna oanvända sportbhn från i can i will då den är för liten på mig. Den är testad men har inte orkat lämna tillbaka den. Den har även jättefin pushup. Skriv vid funderingar🥰
ICIW TRÄNINGSTIGHTS  - Träningstights från ICIW - I Can I Will med scrunch, helt oanvända! Köptes för 699:-, säljer för 249:- Vid frakt står köparen för frakten 🫶🏼
Iciw topp - Sport topp från iciw storlek S
Iciw set - Set ifrån iciw. Båda delarna är i storlek xs. Litet hål som är lagat imellan benen men inget som syns. ☺️
Iciw scrunch  - Storlek XS
ICIW sport-bh  - En justerbar sport-bh från ICIW. Aldrig använd pga för liten. Tajt passform och maximalt stöd. Vid intresse kan fler bilder skickas. Nypris 500kr mitt pris 200kr
Sport-bh från ICIW - Svart sport-bh från I Can I Will, köpte den på plick och har inte använt den, bara provat. I nyskick.
Träningsbyxor från ICIW - Tights från ICIW som är brunt ribbade. Använd 2 gånger
Isabelle Persson
Isabelle Persson
Iciw
Iciw  - 89 Iciw  - 90 Iciw  - 91

Iciw

Storlek: S
Kategori: Övrigt
Märke: ICANIWILL

450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer dessa SVARTA tights ifrån märket Iciw, storlek S. Aldrig använda & slutsålda på hemsidan. Fint skick🥰 säljes för 450kr + frakt 🚚 skriv gärna vid frågor 🥰

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
AirPods+Max - Helt nya och fungerar helt felfritt. Det är midnight blur färg på dom och är äkta! Kontakta vid frågor.
Svart H belte skärp med guldspänne - Säljer ett svart H belte bälte i skinn med ikoniskt H-spänne i guld. Bältet har vit kontrastsöm längs kanterna och en stilren, klassisk design som lyfter vilken outfit som helst. Perfekt för dig som gillar exklusiva accessoarer och vill sticka ut med ett statement piece.
Rutig halsduk från Burberrys i ull - Klassisk rutig halsduk från Burberrys i 100% ull. Halsduken har fransar i ändarna och den ikoniska Burberrys-etiketten. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit. Anledningen att de stör ”burberrys” är för att de är en äldre modell.
Bälte - Säljer nu detta bälte eftersom att de inte passar mig längre. Bältet är använt några gånger men är i bra sick! Skriv om ni har några frågor så är jag glad att svara på dom.
Burberry rutigt skärp med B-spänne - 2 sidigt burberry bälte med guldigt spänne i använt skick. 105cm
Rutig ullhalsduk från Burberry - Klassisk rutig halsduk från Burberrys i 100% lammull. Färgkombinationen är svart, grå, vit och röd med fransar i ändarna. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en tidlös brittisk känsla.
Virkad elefant  - Handgjord virkad stor söt elefant
H bälte  - Säljer nu mitt Svarta H bälte då jag inte använder det längre jag har gjort egna hål skriv för fler frågor