Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Bratz docka  - Bratz docka men röda skor pris kan diskuteras
Bratz docka  - Bratz docka bra skick men röda skor
bratz film  - den e på svenska
Bratz Rock Angelz Roxxi docka - Kolla gärna mina andra saker jag säljer ✨
spansk souvenir-docka från Marín Chiclana - spansk souvenir-docka från företaget Marín Chiclana, mycket fint skick. Tillverkad 1988, vintage!
Bratz Passion 4 Fashion Jade docka - Kolla gärna mina andra saker jag säljer ✨
Bratz från 2000 - 2st dockor 1st häst+ borste 1st mini häst 1st gosedjurs häst
Docka - vintage docka som jag säljer pågrund av att jag behöver mer plats på mitt rum❤️
Elvis
Elvis
Yazmin bratz docka
Yazmin bratz docka  - 89 Yazmin bratz docka  - 90

Yazmin bratz docka

Storlek: NO SIZE
Kategori: Övrigt
Färg: Röd

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Hon är helt ny i boxen och har aldrig tagits ur! Betalning sker via Swish <3 det är bara att skriva ifall du är intresserad

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Burberry halsduk  - Snygg burberry halsduk. Mycket fint skick. Har begränsat antal så först till kvarn
Pampeano bälte - Snyggt bälte som liknar pampeano med geometriskt mönster i ljusblått, mörkblått och brunt. Finns inte kvar i lager. Bältet har en klassisk mässingsfärgad spänne och är gjort i skinn med broderade detaljer. Perfekt för att ge outfiten en cool touch. Helt nytt aldrig använt
Pyjamas från Nelly!! - Säljer endast tröjan, i strl XS, inte jag på bilden!
Svart skärp från Salvatore Ferragamo - Snyggt svart bälte från Salvatore Ferragamo i slätt skinn med ikoniskt guldspänne. Bältet har en stilren och klassisk design som lyfter vilken outfit som helst. Perfekt för dig som gillar exklusiva accessoarer och vill ha något som sticker ut.
Svart H belte skärp med guldspänne - Säljer ett svart H belte bälte i skinn med ikoniskt H-spänne i guld. Bältet har vit kontrastsöm längs kanterna och en stilren, klassisk design som lyfter vilken outfit som helst. Perfekt för dig som gillar exklusiva accessoarer och vill sticka ut med ett statement piece.
Louis Vuitton svart skärp monogram - Snyggt svart bälte från Louis Vuitton med klassiskt monogrammönster och silverfärgat LV-spänne. Bältet är gjort i skinn och har en stilren, smal design med beige insida. Perfekt för att lyfta din outfit med en lyxig touch.
Bälte blå - 110cm, bra kvalité, oöppnad, pris kan diskuteras
Flätat Bälte - SVART, GRÅ - Montore’s flätade bälte som även är känt som ”grisch bältet” är ett stilrent elastikt bälte. Tack vare att det är elastiskt så finns inga färdiga hål som i ett traditionellt bälte och det gör att det passar alla. Bältet är ca 105cm långt. Vid fler frågor eller funderingar så är du varmt välkommen att höra av dig!