Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Rutigt bälte - Rutigt bälte helt nytt finns många storlekar säljs till dunder pris
svart rutigt bälte - 100/36
Svart rutig bälte  - Snyggt bälte med ett klassiskt rutigt mönster i svart och grått. Bältet är tillverkat i skinn. Perfekt för att ge en lyxig touch till din outfit. Storlek 110cm
Svart Bälte Rutigt - Säljer ett svart bälte med ett snyggt svart rutigt mönster och ett silvrigt snyggt spänne. Bältet har en längd på 105 cm (storlek 42) och är Inte använt en enda gång, tveka inte att fråga! 💯👌
Rutig bälte - Snyggt bälte med ett klassiskt rutigt mönster i svart och grått. Bältet har en stilren svart spänne i metal. Ställ gärna frågor eller be om fler bilder
Louis Vuitton rutiga bälten - Två snygga bälten från Louis Vuitton med klassiskt rutigt mönster. Ett i mörkgrått och svart, det andra i brunt och beige. Båda har LV-logga på spännet och är tillverkade i skinn. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Louis Vuitton rutigt svart bälte - Snyggt svart bälte från Louis Vuitton med klassiskt rutigt mönster och en stor LV-logga i metall som spänne. Bältet är gjort i skinn med en lyxig känsla och har en stilren design som sticker ut. Perfekt för dig som vill ha något exklusivt och trendigt.
Rutig bälte med monogramspänne - Snyggt bälte med ett rutigt mönster och ett stilrent monogramspänne. Bältet har en klassisk design med en modern touch, perfekt för att lyfta vilken outfit som helst.
Beltsss

Svart rutig bälte

Storlek: NO SIZE
Kategori: Övrigt
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

120 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Skriv i dm vid mer info fraktar samma dag meet up i Stockholm

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
 Ferrari Daytona SP3 - Säljer mitt Technic-set Ferrari Daytona SP3 (42143). Ett riktigt häftigt bygge i 1:8-skala med över 3 700 bitar. Ny pris 3500-4000kr, säljer denna för 1399kr.                                                        Helt nytt i oöppnad kartong
Rutig halsduk från Burberry - Snygg klassisk halsduk från Burberrys i 100% lammull. Beige botten med rutigt mönster i svart, vitt och röda linjer. Mjukt material och fransar i ändarna.
Louis Vuitton rutig skinnbälte - Säljer ett Louis Vuitton bälte i svart och grått med klassiskt rutigt Damier-mönster. Bältet har en stor LV-logga i matt svart metall som spänne och är tillverkat i äkta skinn. Insidan är ljusbeige och har präglad Louis Vuitton-text. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Burberry Halsduk - Säljer nu denna fina halsduk från Burberry. Till skillnad från 90% av alla burberry halsdukar som säljs är denna äkta. Köpt från sellpy för ett bra tag sedan för 1700kr. Skicket är väldigt bra förutom något hål som man absolut inte tänker på. Halduken är unisex och är ~120cm lång och 19cm bred. Tillverkad i 90% merino ull och 10% kashmir. Perfekt nu inför vintern eller som julklapp! Hör av dig ifall du undrar något🙌
Två buffar i rosa och mörkgrön - Säljer två buffar, en i rosa och en i mörkgrönt. Egensydda! 120kr/st.  Skriv till mig om du är intresserad, så lägger jag upp en till annons som du kan köpa🩷
Beige intimissimi bh - Säljer en beige intimissimi bh. Den är knappt använd endast vid fåtal tillfällen. Köpt för 559kr.
svart body  - slutsåld på hemsida och butik , vill annars ha i s om nån kan tänka sig byta
Corlin Aiden Brown  - Snygga solglasögon från Aidan med oval form och bruna bågar samt bruna glas. Ramen är i plast och ger en retrovibe som passar perfekt till sommaren. Enkla att matcha med olika outfits och levereras i originalask.