Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ray-Ban boyfriends - Slutsålda på hemsidan, riktigt bra skick 9/10 Inga defekter bara använda fåtal gånger. Skicka pris förslag vid intresse!
Rayban boyfriend glasögon - Säljer dessa raybans som jag använt fåtal gånger. Skick 8/10 en bokstav som nästan försvunnit, annars topp skick. Köpta för ca 1099kr
Rayban Boyfriend - Ett par sprillans Rayban Boyfriend utan defekter samt skador. Skriv för fler frågor eller bilder! 😁
svarta ray ban boyfriends - säljer ett par riktigt feta Boyfriends nästan helt nya.Man får med fodral osv!frågor?Fråga på!!
Rayban boyfriend - Typ helt nya en repa ba men inget man märker annars e dem helt nya!
Raybans - 250 styck elr båda 400!
Rayban Clubmaster square  - Säljer dessa glasögon då jag inte gillar designen så mycket. allt är og och skick 10/10 priset är diskuterbart. Nypris: 1600kr
Identiska Solglasögon - Ray Ban Boyfriend - De här solglasögonen är identiska med Ray Ban Boyfriend och ser nästan exakt likadan ut. De ligger på ett lågt pris nu och kommer förmodligen höjas lite senare pågrund av den höga efterfrågan. Passa på nu och köp dom här fina solglasögonen inför sommarn. Har flera par inne så det räcker till många som är intresserade!
Filip Forsberg
Filip Forsberg
Rayban Boyfriends
Rayban Boyfriends - 89 Rayban Boyfriends - 90 Rayban Boyfriends - 91

Rayban Boyfriends

Storlek: 60
Kategori: Övrigt
Märke: Ray-Ban
Färg: Flerfärgad

1000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Väldigt bra skick utan några defekter kommer med fodral. Skriv ifall ni är intresserade!

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Bälte - Säljer nu detta bälte eftersom att de inte passar mig längre. Bältet är använt några gånger men är i bra sick! Skriv om ni har några frågor så är jag glad att svara på dom.
Rutig halsduk från Burberrys i ull - Klassisk rutig halsduk från Burberrys i 100% ull. Halsduken har fransar i ändarna och den ikoniska Burberrys-etiketten. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit. Anledningen att de stör ”burberrys” är för att de är en äldre modell.
Burberry rutigt skärp med B-spänne - 2 sidigt burberry bälte med guldigt spänne i använt skick. 105cm
Svart H belte skärp med guldspänne - Säljer ett svart H belte bälte i skinn med ikoniskt H-spänne i guld. Bältet har vit kontrastsöm längs kanterna och en stilren, klassisk design som lyfter vilken outfit som helst. Perfekt för dig som gillar exklusiva accessoarer och vill sticka ut med ett statement piece.
Blå H bälte  - kom privat för mer information
Virkad elefant  - Handgjord virkad stor söt elefant
H bälte  - Säljer nu mitt Svarta H bälte då jag inte använder det längre jag har gjort egna hål skriv för fler frågor
Rutig ullhalsduk från Burberry - Klassisk rutig halsduk från Burberrys i 100% lammull. Färgkombinationen är svart, grå, vit och röd med fransar i ändarna. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en tidlös brittisk känsla.