Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Halsduk Carin Wester  - Fin halsduk i rosröda nyanser 💓❤️
Carin Wester pyjamas - Pyjamas från Carin Wester i storlek S med rött grafiskt CW-mönster över hela plagget. Skjortan har klassisk krage, långa ärmar och knäppning framtill. Byxan är även väldigt bra och bekväm.
Plånbok Carin Wester - Plånbok med 11 fack från Carin Wester. Måttligt använd och i fint skick, inget att anmärka på.
Solbrillor från Carin Wester  - Säljer dessa super fina solglasögonen från Carin Wester. Säljer pågrund av att jag använder solbrillor för lite. Endast använda ett fåtal gånger. Använd inte köp direkt funktionen
Carin Wester set - Ett jättefint blåt det från Carin Wester
Mössa (Carin Wester) - Varm och skön mössa från Carin Wester (Åhlens). Fint skick, Nypris 300 kr, mitt pris 99kr
Mössa (Carin Wester) - Varm och skön mössa från Carin Wester (Åhlens). Fint skick, Nypris 300 kr, mitt pris 99kr
Korthållare Carin Wester - En turkos korthållare från Carin Wester, inköpt på Åhléns.  OBS! Märke på baksidan.  Längd: 10 cm Bredd: 7 cm
juli❤️
juli❤️
Halsduk Carin Wester
Halsduk Carin Wester - 89 Halsduk Carin Wester - 90 Halsduk Carin Wester - 91

Halsduk Carin Wester

Storlek: NO SIZE
Kategori: Övrigt
Märke: Carin Wester
Färg: Vinröd

110 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en helt ny oanvänd halsduk i superfina färger! Röda, vinröda, ljusrosa och lila toner!❤️ Prislappen finns kvar och nypriset är 399kr!❤️

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Burberry halsduk  - Snygg burberry halsduk. Mycket fint skick. Har begränsat antal så först till kvarn
Pampeano bälte - Snyggt bälte som liknar pampeano med geometriskt mönster i ljusblått, mörkblått och brunt. Finns inte kvar i lager. Bältet har en klassisk mässingsfärgad spänne och är gjort i skinn med broderade detaljer. Perfekt för att ge outfiten en cool touch. Helt nytt aldrig använt
Flätat Bälte - SVART, GRÅ - Montore’s flätade bälte som även är känt som ”grisch bältet” är ett stilrent elastikt bälte. Tack vare att det är elastiskt så finns inga färdiga hål som i ett traditionellt bälte och det gör att det passar alla. Bältet är ca 105cm långt. Vid fler frågor eller funderingar så är du varmt välkommen att höra av dig!
Louis Vuitton svart skärp monogram - Snyggt svart bälte från Louis Vuitton med klassiskt monogrammönster och silverfärgat LV-spänne. Bältet är gjort i skinn och har en stilren, smal design med beige insida. Perfekt för att lyfta din outfit med en lyxig touch.
Svart skärp från Salvatore Ferragamo - Snyggt svart bälte från Salvatore Ferragamo i slätt skinn med ikoniskt guldspänne. Bältet har en stilren och klassisk design som lyfter vilken outfit som helst. Perfekt för dig som gillar exklusiva accessoarer och vill ha något som sticker ut.
Svart H belte skärp med guldspänne - Säljer ett svart H belte bälte i skinn med ikoniskt H-spänne i guld. Bältet har vit kontrastsöm längs kanterna och en stilren, klassisk design som lyfter vilken outfit som helst. Perfekt för dig som gillar exklusiva accessoarer och vill sticka ut med ett statement piece.
Hermesbälte med metallspänne - Snyggt vitt bälte med ett stilrent och robust metallspänne. Bältet har en clean look och passar perfekt till jeans eller cargo-byxor. Materialet är slätt och ger en modern vibe, och spännet är i silverfärgad metall för extra edge.
Taylor swift The Life of a Showgirl vinyl new - Taylor swift new target edition vinyl