Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Schabrak och huvor - Schabrak och huva
Huva  - En perfekt grej till dig som håller på med käpphästar (den är alltså inre till en vanlig häst😂)
Svart huva för häst - Säljer en svart huva för häst från FF Miller. Aldrig använd, nypris 199kr säljes för billigare. Har kvar prislappen
Huva - Brun, blå huva i stl full, säljer då hästen är såld och att den är för stor för dom andra. Stor i storleken så om din häst är under 160 eller har små öron Kmr den va förstor
Huva - Brun huva i stl full, nästan oanvänd (Max 2 gånger) Jätte fin men hästen är såld, lite stor i storleken men häst över 160 eller stora öron passar
Fairfield huva - Helt ny aldrig använd😊
Emilia___
Emilia___
Huva
Huva - 89 Huva - 90

Huva

Storlek: cob
Kategori: Övrigt
Färg: Svart

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En huva som är använd fåtal gånger, så i fint skick. Storlek COB, lånade bilder men kan skicka egna

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
AirPods+Max - Helt nya och fungerar helt felfritt. Det är midnight blur färg på dom och är äkta! Kontakta vid frågor.
Svart H belte skärp med guldspänne - Säljer ett svart H belte bälte i skinn med ikoniskt H-spänne i guld. Bältet har vit kontrastsöm längs kanterna och en stilren, klassisk design som lyfter vilken outfit som helst. Perfekt för dig som gillar exklusiva accessoarer och vill sticka ut med ett statement piece.
Rutig halsduk från Burberrys i ull - Klassisk rutig halsduk från Burberrys i 100% ull. Halsduken har fransar i ändarna och den ikoniska Burberrys-etiketten. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit. Anledningen att de stör ”burberrys” är för att de är en äldre modell.
Bälte - Säljer nu detta bälte eftersom att de inte passar mig längre. Bältet är använt några gånger men är i bra sick! Skriv om ni har några frågor så är jag glad att svara på dom.
Burberry rutigt skärp med B-spänne - 2 sidigt burberry bälte med guldigt spänne i använt skick. 105cm
Rutig ullhalsduk från Burberry - Klassisk rutig halsduk från Burberrys i 100% lammull. Färgkombinationen är svart, grå, vit och röd med fransar i ändarna. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en tidlös brittisk känsla.
Virkad elefant  - Handgjord virkad stor söt elefant
H bälte  - Säljer nu mitt Svarta H bälte då jag inte använder det längre jag har gjort egna hål skriv för fler frågor