Alla kategorier > Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blush - Helt oandvänd nypris 170kr.
Blush - Blush från revolution. Den är helt ny men har haft den länge
Blush  - Blush från makeup Mekka som använts 1 gång
Blush  - Mini blush från Benefit! Behändig för den som reser mycket. Använd 1 gång.
Blush drops - Säljer min helt oandvänd glowy illuminating blush drops från mudmasky. Nypris 280kr
Sheglam blush - Testad 1 gång! Färgen: midnight hour Ordinarie pris 49  Köpare står för frakt
Illusion blush  - Denna unika 2-i-1 flytande rouge- och highlighter skapar en underbar strobing-effekt för att framhäva dina drag och ge din hy en naturligt tonad lyster. Illuskin Glow Technology med byggbar färg och intensitet, skapar en naturlig rouge som sitter länge!
Milk blush - Säljer denna super fina milk blush i färgen werk. Den är typ helt ny och använd 4 ggr så det är 96% kvar. Tryck inte på köp nu! Skriv för fler frågor🙂
Blush
Blush  - 89 Blush  - 90

Blush

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Märke: Lush
Färg: Rosa

40 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer den här blushen från makeupmekka som är använd vilket syns på bild 1, men endast testad 🤍den är i färgen oh my dear säljer för 40kr

Sellout!!!
Sellout!!!
(32)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Guldiga halsband med droppformade pärlor - Matchande örhängen finns i en separat annons  Finns även i silverfärg   Material: 14k guldplätering på rostfritt stål Bredd: 6mm Längd: 42-50cm Nickelfria och handgjorda.
Nya Fyra chunky ringar med pärlor och blomma - Säljer ett set med fyra statement-ringar i guldton. En ring har en stor oregelbunden vit pärla, en är formad som en blomma, en har en abstrakt vågig design och en har en pärla infattad i en snirklig guldram. Perfekt för dig som gillar unika och iögonfallande accessoarer.
Örhängen  - Laika😍😍😍egengjorda örhängen i rostfritt stål.  129 kr/par, 139 kr/ glittriga par. Erbjudande på alla örhängen på bild 2. 105 kr/par, 175 kr/ 2 par. Erbjudande bild 4, få alla 4 par på bilden för 260 kr
Snygga örhängen med pärlor och spikes - Unika örhängen i både silver och guld med glittrande detaljer, pärlor och coola spikes. Perfekt för dig som vill sticka ut med en edgy och trendig stil. Hängs på örat med rund ring och har en mix av bling och pärlemor.
Ioaku Berry pearl sparkle maxi ring - Säljer min Ioaku ring då den inte kommer till användning, ringen är i silver och rosa. Ingen storlek då den är justerbar!! Nypris : 700kr pris går att diskuteras
Halsband med pärlor  - Handgjort kedjehalsband med pärlor. Kedjan är 7mm bred och 45cm lång. Allt i rostfritt stål förutom pärlorna. Fast pris satt efter materialkostnader och tillverkning. Köp gärna via köp nu, snabb leverans.