Alla kategorier > Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Läder bälte  - Snyggt svart bälte med klassiskt rutigt Damier-mönster och stor logga i silver på spännet. Bältet är gjort i exklusivt skinn och har en lyxig känsla. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en ikonisk detalj. Den är 110cm. Kommer med en hålslagare.
Gucci bälte i läder  - Säljer Gucci bälte i läder, storlek 85 cm.  Pris: 2500 kr Kvitto medföljer. Egna hål är genomgjorda
Y2K bälte - Ett bälte jag köpte på Secondhand som är för litet på mig så kommer ej till användning
Läder bälte  - Säljer denna för att jag fick den som present och den ärminge min stil
Herr PU Läder bälte  - Helt ny
Herr PU läder Bälte  - Helt ny  149kr/st  Sammafrakt
Y2K BÄLTE i läder
Y2K BÄLTE i läder  - 89

Y2K BÄLTE i läder

Storlek: M
Kategori: Accessoarer
Färg: Svart

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Väldigt fint y2k bälte i läder. MADE IN ENGLAND. Passar bra, Bra skick. Skriv för mer bilder/info. Pris kan diskuteras

Vidar
Vidar
(13)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Guldklocka - Klockan är i ett perfekt skick med ett helt nytt batteri och justerbart armband som enkelt justeras hemma med hjälp av nål 📌
Maria Nilsdotter ”Tuvstarr” inspirerat halsband - Aldrig använd, 18K guldpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Maria Nilsdotter halsband  - Unikt halsband med grov silverfärgad kedja, dekorerat med fem vita pärlor och två säkerhetsnålar som edgy detalj. Perfekt statement-piece för dig som gillar att sticka ut och mixa klassiskt med punk. Snyggt att bära till både t-shirt och skjorta.
Maria Nilsdotter halsband - Helt ny Maria Nilsdotter halsband med kvitto, box och presentpåse. Halsbandet är 55 cm lång. Nypris 2554 kr.  Säljes för 1700:-
Herm3s bälte  - Helt ny inplastad du får armband och borr i köpet. Den är även 2 sidig
Snygga örhängen med pärlor och spikes - Unika örhängen i både silver och guld med glittrande detaljer, pärlor och coola spikes. Perfekt för dig som vill sticka ut med en edgy och trendig stil. Hängs på örat med rund ring och har en mix av bling och pärlemor.