
Hårfärg , midnight blue - directions
50 SEK
Säljer en helt opppnad burk hårfärg + en burk som har lite mer än hälften kvar . Den öppnade burken har endast öppnats vid ett tillfälle och produkt har tagits ut med en helt ny borste så färgen i burken har ALDRIG vart i kontakt med något ohygieniskt . Färgen är jättefin som den är samt är skonsam mot håret . Det går även att blanda hårfärgen med balsam för en ljusare blå ton , röd för lila eller som jag gjort , lite färg + schampo för det bästa silvershampoot!
Köpa via plick
På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.
Om köparskyddet
Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.