Alla kategorier > Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Lyxig ring - Fin ring i rostfritt guld💕💕
BIFANXI lyxig klocka med kristaller - Unik klocka från BIFANXI med droppformad urtavla, dekorerad med gnistrande kristaller runt boetten. Finns i både guld och silver med elegant mönstrad metallarmband. Urtavlan har romerska siffror och finns i svart eller vit. Perfekt för dig som gillar bling och cool design.
Lyxig guld klocka  - Så snygg och stilren!
Ring A - Ring med ett A. I guldfärg. Vet ej märke. Går att justera
Lyx - Följ
LYX SOLGLASÖGON  - Helt nya oanvända i paket solglasögon i riktigt bra kvalite. Finns i flera färger.
Ring - Justerbar ring i guldfärg! Super snygg! Har ett litet märke på insidan men inget man ser när man har på sig den. Vet ej om den kom så som ny eller inte
LYX broschyr  - Ny i förpackning
Lyxa Ring
Lyxa Ring  - 89 Lyxa Ring  - 90 Lyxa Ring  - 91

Lyxa Ring

Storlek: ONESIZE
Kategori: Accessoarer
Färg: Guld

320 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Så galet snygg ring! Nypris 699kr❤️

Olivia W
Olivia W
(99)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Maria Nilsdotter ”You and Me” inspirerat halsband  - Aldrig använda, 18K guldpläterade och tillverkade i rostfritt stål. Kedjornas längd är  40+5 cm och nickelfria. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Örhängen  - Laika💓🥰😍egengjorda örhängen i rostfritt stål, gjorda och designade med kärlek. 129 kr/par, 139 kr/ glittriga par. Just nu jättebra erbjudanden, se bild 3 !! (Tryck på bilden för att se all text) 😍🎁frakt antingen via Plick eller via mig då postar jag med frimärke 22 kr. Om folk bor nära mig kan jag åka och lämna med frakt på 15 kr, men möts inte upp.
Guldpläterat halsband med pärlor  - Guldpläterat halsband med pärlor.  Kedjetjocklek-8mm
Guld klocka  - Bilderna visar en guldfärgad klocka med rektangulär urtavla och metallarmband
Grå och vit Chanele halsduk med fransar - Snygg halsduk från Chanele i grått och vitt med stora grafiska mönster och ikoniska C-loggan. Halsduken har långa vita fransar i ändarna och känns riktigt lyxig. Perfekt att slänga över axlarna för en cool look.
Guldhalsband med pärlor - Snyggt halsband i guldtonad kedja med hängande vita pärlor! Köpte på plick!🌟