Alla kategorier > Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ringar - Ringar jag gör själv med äkta kristaller, rosenkvarts, grön aventurin, ametist, fluorit, lapis lazuli och röd aventurin. En för 65, två för 100, tre för 130, fyra för 150.
Ring - Jätte snygga ringar från gina. Köptes för 139kr säljer för 65kr.
Ring - Säljer nu denna ring som består av en glaspärla och resten plastpärlor. Ringen har justerbart band men skulle ändå säga att den är ganska liten.
Ring - Storlek 19,8mm
Ring - Storlek 16,5mm
Ring - Storlek 18,1mm
RINGAR
RINGAR - 89 RINGAR - 90 RINGAR - 91

RINGAR

Storlek: ALL SIZES
Kategori: Accessoarer

0 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

UNIKA HANDGJORDA RINGAR @salmadetails på Instagram eller www.salmadetails.se

Almalagerlof
Almalagerlof
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Pärlhalsband  - Oanvänd! Priset kan diskuteras vid snabbköp💕
Guldig klocka - Säljer en guldfärgad klocka från Sottas med rektangulär urtavla och metallarmband.
H-armband - Säljer ikoniska H-armband i guldpläterad metall med emaljdetaljer. Finns i svart, vit, röd, rosa, gråblå och orange. Snyggt H-spänne framtill och stilren design som lyfter din outfit. Perfekt accessoar för dig som gillar lyx och färg.
Svart H bälte  - Säljer Svart Herrmes bälte i storlek 115cm. Det är i mycket bra skick och säljer det pågrund av reselling. Kom privat för fler frågor.
Dior halsband  - Bilderna visar ett halsband från Dior i guldton med bokstäver och en liten stjärndetalj.
La Fleur Multi Ring - Ioaku inspirerad ring - Aldrig använda, 18K guldpläterade och tillverkade i rostfritt stål. Justerbar storlek och nickelfria. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗