Alla kategorier > Skönhet
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Chanel puder  - Köpt i dubai för 890kr och säljer den nu för 400kr. helt nytt oöppnad!!
Cera Professional vågtång - Svart vågtång köpte på Lyko. Aldrig använd endast upp packad.
Transparent puder från HEYXI - Säljer ett transparent puder från HEYXI. Perfekt för att sätta sminket och ge en matt finish. Kommer i en praktisk burk med svart lock. Lätt att ta med i väskan för touch-ups under dagen.
Puder Nars - Använt lite men råkade ta hål i det
ghd Platinum+ Professional Smart Styler - Säljer en ghd Platinum+ Professional Smart Styler. Denna plattång har en elegant svart design och avancerad teknologi för att skydda håret och ge ett perfekt resultat. Perfekt för att skapa både raka och lockiga frisyrer.
Sweed professional lashes - Nya fransar med förpackning
ghd original professional styler plattång - Säljer en svart ghd original professional styler plattång med guldfärgade keramiska plattor. Perfekt för att skapa släta och glansiga frisyrer. Använd max 3 gånger. Säljer för jag vill köpa en annan. Nypris 2199kr
Luu Professional Builder Gel Frosty Pink - Builder gel från Luu Professional i färgen Frosty Pink. Kommer i en rund svart burk med rosa text och har en hög viskositet, perfekt för att bygga naglar. Gelen har en ljusrosa, mjölkig ton och är enkel att applicera för ett snyggt resultat. Alldrig använd!
Covergirl Clean Professional puder
Covergirl Clean Professional puder - 0 Covergirl Clean Professional puder - 1

Covergirl Clean Professional puder

Storlek: No size
Kategori: Skönhet
Skick: Nytt skick

170 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer ett Covergirl Clean Professional puder i en rund burk med svart lock. Perfekt för att ge en matt finish och hålla sminket på plats hela dagen.

Noraaa
Noraaa
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skönhet
Visa alla
Nyx setting spray och primer  - Säljer detta set med primer och setting spray aldrig använda
CAIA Rouge Stick Cotton Candy - Säljer en CAIA rouge stick i färgen Cotton Candy. Kommer i en söt rosa förpackning med vitt tryck och matchande lock. Krämig formula som är lätt att applicera direkt på kinderna för en fräsch rosa ton. Den är såklart oanvänd säljer pga att jag fick två i samma färg av denna och har ingen användning av den andra!❣️
Caia palett - Helt ny Caia palett. Flirty duo palett
CAIA Glow Bronzer La Digue - Snygg bronzer från CAIA i nyansen La Digue. . Perfekt för att ge ansiktet en solkysst look. Den är fel färg så aldrig använd. Fick den i födelsedagspresent 🥰
CAIA Face Palette Sassy - Säljer en CAIA Face Palette i färgen Sassy. Br
Caia bb-stick - Helt nyinköpt bb-stick ifrån Caia i nyansen 40W. Endast testad på armen, så i nyskick. Perfekt som bronzer stick.
CAIA Soft Melt Blush Balm Butter Toast - Säljer en CAIA Soft Melt blush balm i färgen Butter Toast. Kommer i en söt ljusrosa fyrkantig förpackning med silvertext. Innehåller 3,9 g krämrouge som ger en naturlig och fräsch look till kinderna. Perfekt för dig som gillar smink med mjuk finish.
Jacob Cohën 622 - - Jacob Cohën 622 — Storlek W31L32— 8/10 - Bra skick utan skavanker — Inkluderat - Jeans — Retail 2000kr — Modellen är 180cm, 65kg