Alla kategorier > Skönhet
Cera Professional vågtång
Cera Professional vågtång - 0

Cera Professional vågtång

Storlek: 0
Kategori: Skönhet
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

600 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Svart vågtång köpte på Lyko. Aldrig använd endast upp packad.

Annie
Annie
(10)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Mini plattång från Cera Professional - Säljer en smidig och kompakt mini plattång från Cera Professional. Perfekt för resor eller snabba touch-ups. Ergonomiskt designad för enkel användning. Kompatibel med 100-240V, vilket gör den idealisk för internationella resor🖤🖤
BaByliss vågtång - Helt ny, använd en gång. Nypris 700kr. En svart och guldig vågtång från BaByliss med breda plattor för att skapa vågor i håret. Tången har en lång sladd och ett smidigt handtag med tydlig logga. Perfekt för att fixa snygga beach waves.
Vågtång - Säljer oanvänd vågtång som är köpt för ca 500 kr. Kom med bud.
Cera värmeborste  - Säljer nu min knappt använda Cera borste då den inte kommer till användning. Borsten är 45mm och endast använd max 10 gånger.  Skriv för egna bilder!😊 Köpt för 794kr
Svart vågtång från Amika - Säljer en svart vågtång från Amika med digital display och roséguldsdetaljer. Perfekt för att skapa snygga beach waves.
Locktång från Cera - Locktång som endast är använd ett fåtal gånger. Som ny
Värme borste Cera - Säljer denna värme från Cera. Den är andvänd men inte många gånger. Pris kan diskuteras
Professionell vågtång från Nordica ProLine - Professionell vågtång perfekt för att skapa volym och vågor i håret. Ergonomiskt handtag och lång sladd för enkel användning. Märkt med Nordica ProLine på sidan.
Andra annonser från Skönhet
Visa alla
CAIA highlighter i guldig ton - Säljer en CAIA highlighter i en lyxig, guldig metallisk dosa med spegel. Pudret har en skimrande champagnefärg och är pressat i ett snyggt cirkelmönster. Perfekt för att ge glow till ansiktet och highlighta kindbenen. Köpt av en tjej på Plick för 200kr med frakt! Säljs då jag inte riktigt tyckte om highlightern på just mig och har endast använt den ca 2-3 gånger efter säljaren. Sista bild är lånad av tjejen jag köpte highlighter från!🥰Pris kan diskuteras! (Tar ej emot bud under 150kr)
Caia necessär  - Använd 1 gång hel och ren dragkedjan funkar som den ska
Glow Monkey Setting Spray från Hickap - Glow Monkey Setting Spray från Hickap är en ansiktsmist i en genomskinlig rosa plastflaska med silvrig spraypump. Ger en strålande finish och passar alla hudtyper. 100% vegansk formula som fräschar upp och fixerar makeupen.
CAIA Dewy Drops Serum Foundation 20C - Foundation från CAIA i nyansen 20C. Dewy Drops Serum Foundation ger en naturligt daggig finish och innehåller vitamin E och glycerin för återfuktning. Kommer i en frostad glasflaska med pump och silverfärgat lock. Innehåller 30 ml. Andvänd ett par gånger
Caia face palette - Säljer den oanvända caia face palette i SASSY den är helt oanvänd och köpt för 550kr
YSL rosa puderrouge i lyxig dosa - Lyxigt puderrouge från Yves Saint Laurent i en rund dosa med quiltad, ljusrosa läderlook och ikoniska YSL-loggan i metall. Rouget har en mjuk, kall rosa ton och pressat YSL-mönster. Perfekt för dig som vill ha en elegant touch i sminkväskan.
Hickap Preppy Prime Grip Lover Primer - Säljer en rosa primer från Hickap, Preppy Prime Grip Lover. Tuben har en stilren design med guldtext och pumpapplikator. Produkten är vegansk och passar alla hudtyper. Perfekt för att skapa en jämn bas innan smink.
Dior Backstage Rosy Glow Pink - Dior Backstage Rosy Glow i färgen Pink. Säljes eftersom den ej kommer till användning längre 🩷