Alla kategorier > Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Jirai kei blus - Tun och skönt material || kontakta för mer bilder || kontakta innan du köper
Blus - En jätte fin rosa blus. Använt några få gånger
Blus - Säljer min blus från shein, den är i storlek 40/42 men passar mig som har s
Blus - Blus från lager 157
Blus  - Jätte fin blus, aldrig använd. Passar perfekt till sommaren💕
Blus - Fin silkesblus från Chelsea i storlek S. Har ett hål på sidan men går att fixa lätt.
Blus - Säljer min superfina blus från märket Saint Tropez. Blusen är endast använd ett fåtal gånger och är därför i ett mycket bra skick!🤠 nypris ligger på 699kr men säljer för endast 399kr❤️❤️(+frakt) men det går såklart även bra att buda🤠🤠
Jirai kei blus
Jirai kei blus  - 0 Jirai kei blus  - 1 Jirai kei blus  - 2 Jirai kei blus  - 3 Jirai kei blus  - 4

Jirai kei blus

Storlek: S
Kategori: Blusar
Färg: Rosa
Skick: Bra skick

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

rosa jirai kei blus. Har söta svarta spetsdetaljer och hjärtknappar. Den har en liten fläck (sista bilden) men kommer förmodligen att försvinna i tvätten. Har bara använt den en gång .💕

vegaviola
vegaviola
(6)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
Brun omlottopp från Zara - Säljer en brun omlottopp från Zara i stickat material. Toppen har v-ringning, är ärmlös och stängs med en snygg guldfärgad säkerhetsnål på sidan. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg med en twist.
Röd omlottblus - Jätte fin omlottblus ifrån Zara. Använd endast på julafton förra året. Perfekt blus till jul!!!
Blommig blus topp smock puffärm rosa grön vit somrig sommar slutsåld populär trendig coquette milkmaid babydoll - Blommig trendig blus i storlek M, från H&M. Aldrig använd, endast tvättad en gång. Min syster på bilden är 162cm och brukar vanligtvis ha storlek XS på kläder.
Svart blus med volang - Svart blus från Bik Bok med djup v-ringning och långa ärmar. Blusen har volangdetaljer vid axlar och midja som ger en cool och feminin touch. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg.
Vit spetsig volangblus med v-ringning - Superfin vit blus med v-ringning och stora volanger framtill och på axlarna. Stickad känsla med spetsdetaljer och genombrutet mönster. Ärmlös modell som sitter tajt vid midjan. Perfekt för dig som gillar romantisk och söt stil.
Topp från Gina tricot - Superfin topp från Gina tricot. Inga defekter, säljer då den inte kommit till användning💓
Prickig topp hm - Säljer denna super söta prickiga topp från hm i nyskick! Första bilden är lånad💕