Alla kategorier > Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Topp - Säljer denna toppen/blusen då den inte kommer till användning! Har en lika Dan i marinblå till salu 🩷
Topp - Topp från zara perfekt till sommaren, nyskick
Fin topp! - Säljer denna fina topp då den ej kommer till användning! LÅNAD BILD!!
Topp - Säljer min super söta fina festliga topp ifrån zara. Säljer pågrund av att jag aldrig använt och den kommer inte till användning, köparen betalar för frakten 💕
Söt topp - Jätte söt topp köpt från Zara för länge sen❤️storlek S
Söt topp
Söt topp - 89 Söt topp - 90 Söt topp - 91

Söt topp

Storlek: S
Kategori: Blusar
Märke: Zara
Färg: Vit

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Söt topp med små svarta prickar från Zara, bra skick! Använd gärna ”köp nu” funktionen 🥰

Vera
Vera
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
Gina topp - Topp/blus ifrån Gina i strl xs. Passar mig som vanligtvis bär M. Använd endast en gång så i nyskick. Perfekt till ett par svarta kostymbyxor.
Zara vit blus  - Säljer denna då den ej passar mig längre, jätte fin blus men kommer då ej till användning så jag säljer den, inte så strechig i materialet och skulle säga att den är som sin storlek.
Topp från Gina tricot - Superfin topp från Gina tricot. Inga defekter, säljer då den inte kommit till användning💓
vit spets topp - Vit spets topp från Bershka i strl S.