Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blå Replay Grover Hyperflex jeans - Säljer ett par blå Replay Grover Hyperflex jeans med klassisk femficksdesign och snygga kontrastsömmar på bakfickorna. Jeansen har normal passform och är tillverkade i stretchigt jeansmaterial för extra komfort. Perfekta för dig som gillar stilrena och bekväma jeans.
Replay Grover Hyperflex jeans blå - Säljer ett par Replay Grover Hyperflex jeans i klassisk blå tvätt. Modellen har rak passform, fem fickor och snygga detaljer vid bakfickorna. Jeansen är tillverkade i stretchigt denim för extra komfort och rörelsefrihet.
Blå Replay Grover Hyperflex jeans  - Jeansen är storlek W30 L32. Dom är relativt använda som syns på bilderna. Dom har slitning på ena knät och lappen på baksidan är lös om ni vill ha mer information eller bilder är det bara att fråga.
Replay Hyperflex Grover jeans blå - Snygga blå Replay Hyperflex Grover jeans med klassisk femficksdesign och raka ben. Jeansen har coola slitningar och kontrastsömmar, tillverkade i stretchigt denim för extra komfort. Perfekta för dig som gillar en stilren och avslappnad look. Innerbenens måtten är kortare för Nk har sytt upp dom för min pass form så dom är 72 i längd nu. Ny pris 1800kr Pris kan diskuteras mvh Axel 🤩
Replay Grover Hyperflex jeans blå - Använt nån gång, passade inte mig
Replay Grover Hyperflex jeans blå - Snygga Replay Grover Hyperflex jeans i blå tvätt med lätt slitningar framtill. Nästan lite urtvättad look. Modellen har raka ben, fem fickor och coola detaljer samt Replay-loggan på bakfickan. Stretchigt material för extra komfort. Toppskick!! 29/30 är storleken, hör av dig om du har mer frågor
Replay Grover Hyperflex jeans blå - Snygga Replay Grover Hyperflex jeans i mörkblå tvätt med coola slitningar och klassiska kontrastsömmar. Modellen har raka ben, fem fickor och läderpatch bak. Stretchigt material för extra komfort och passform.
Replay Hyperflex Grover jeans blå - Säljer ett par Replay Hyperflex Grover jeans i klassisk blå tvätt. De är storlek 29 32. Jeansen har raka ben, fem fickor och snygga detaljer vid fickorna. Materialet är stretchigt för extra komfort och passformen är normal. Perfekta för dig som gillar stilrena och bekväma jeans. De har dock ett litet hål vid grenen men borde inte vara så svårt att laga. Perfekta inför hösten!🔥
Shalom Alona

Blå grover hyperflex replay

Storlek: W29
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Replay
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

340 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Tja! Säljer dessa feta replay hyperflex jeans som har används riktigt försiktigt. Detta är pågrund av att jag har tröttnat på dom, annars är det inga fel på dom och möts gärna upp i Göteborgs området, priset är ej hugget i sten, va inte rädda för att skriva!!!

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Blå bootcut jeans med slitningar - Snygga blå jeans med bootcut-modell och slitna detaljer vid knäna. Låg midja och klassisk femficksdesign. Jeansen har en cool tvätt och är perfekta för dig som gillar en avslappnad och trendig stil.
Lågmidjade lösa jeans - Lågmidjade jeans med lösare passform. Första bilden är öånad men de liknar väldigt mycket. Står storlek 29/34 i och passar ungefär xs-s. Insydda lite i midjan (se bild). Lite slitna och smutsiga i längst ner.
Ljusblåa vintage ONLY jeans  - Jättefina mycket lågmidjade bootcut jeans från ONLY i strl S // midja 37cm tvärsöver, innerbenslängd 80cm, grenhöjd/grenmått 17,5cm
Jeans med slitningar  - Lågmidjade jeans med slitningar från 7 for all mankind. Storlek XS-S. De är lagade i grenen, se sista bilden
Ljusblå low waist bootcut jeans - Säljer dessa lågmidjade jeans från Nelly, endast använda vid 1 tillfälle💗nypris 699